Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat gondolsz az öngyilkosság...

Sokat gondolsz az öngyilkosságra? Nekem már állandóan ez van a fejemben egyszerűen elegem van gyűlölök mindent.?

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 08:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Fel tudsz sorolni 5 jó dolgot? Én igen, figyelj: amikor hallom a csendet a természetben; amikor felugrik a pulzusom 140-re majd elkezd csökkenni; amikor rámosolygok egy vonzó személyre és visszamosolyog; amikor eszem valami finomat; amikor sikerül felépíténem egy kártyavárat és senki nem fújja el.
2023. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem már kínszenvedés ez a nyomorult élet. Nem érdekel semmi csak menni akarok innen. Rohadt sokat szenvedtem és szenvedek minden téren testi lelki fizikai anyagi amit el tudsz képzelni. Szenvedek és megakarok halni màr végre.
2023. okt. 25. 08:36
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én is voltam így vele sajnos, ha gondolod beszélhetünk, írj pm-et.
2023. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanígy érzek, kínszenvedés nap nap után. Megoldhatatlan, irreverzibilis dolgok...

Bár ne ébrednek fel egyszer

2023. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
61%
Sokat gondoltam rá, azt hiszem akadtak olyan napok is amikor igazán közel voltam hozzá, de szerencsére rájöttem időben, hogy nagyon is élni akarok, csak nem ilyen életet. Apránként változtattam, sok időbe telt és valószínűleg még nem is vagyok teljesen jól, de már nem foglalkoztat az öngyilkosság gondolata jó ideje, minden energiámat a változásra fordítom.
2023. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat :(
2023. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi nyomja a kicsi lelkét? Talán segíthetek, hogy jobb kedvetek legyen. :o)
2023. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Majdnem minden nap...
2023. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általaban.
2023. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, van úgy , hogy az ember rossz irányba megy, és minél tovább halad, annál kutyábbul érzi magát. Ez jelzés, ember állj meg, gondolkozz, mi van veled? Mitől nem érzem magam jól a bőrömben? És itt válik ketté a megoldás felé vezető út. Van aki az igazságot keresi, akkor is ha fáj. Mások a könnyebbnek, fájdalommentesebbnek látszó utat választják. Az előbbi megoldás felé vezethet, az utóbbi zsákutca. Nézzük az előbbit. Előbb-utóbb összeáll a valós diagnózis, lehet keresni a a jó irány felé vezető utat. És szuper, ha valaki rátalál arra az ÚTra, ami (AKI) föl van jó nagy betűkkel írva a budapesti bazilika homlokzatára. Magyarra fordítva írom: ÉN vagyok az ÚT, az IGAZSÁG, és az ÉLET. Ezt JÉZUS Magáról mondja. És ekkor itt a jó ÚT. A föntiekben írt rossz irányba vezető útról át lehet térni az igaz-án jó útra, az ÉLET útjára, Aki az ÚR JÉZUS KRISZTUS. És ezután jól fogja magát érezni az ember a bőrében, visszaigazolja még az érzés is hogy jó irányban halad, a jóságos ISTEN felé, és Vele is. Kell?
nov. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!