Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Terhesség alatti rettegést...

Terhesség alatti rettegést hogy győzzem le?Félidőben vagyok,de konkrétan úgy érzem megőrülök,ha lenne lehetőségem biztos pszichologushoz jàrnék.Annyira félek,hogy valamelyikünk meghal. 37 éves vagyok

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mért nincs lehetőséged járni? Lehet, hogy még a kórházban is van. Azt azért az eszeddel tudnod kell, hogy az anya meghalásának szinte nulla, de az újszülött halálának is elenyésző esélye van, 3,8 ezrelék, és az is inkább az elhanyagolt terhességekből eredhet.
2023. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nincs ingyen magyar nyelvű orvos itt ahol én élek.Nem,nem tudom,az internetet olvasom és rengeteg a rém történet. Ma is voltam a belgyógyásznál a terhesség alatt először,rögtön kiaadt ,h milyen idős vagyok. Rögtön ráírta a papirra magas kockázatú terhesség
2023. okt. 25. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan pszichológust, aki online foglalkozik veled…
2023. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orszag ez? Mar 47 eves non sem akadnak ki, de az mar valoban a rizikos kategoria.
2023. okt. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol élsz te, valami banánköztársaságban? Akkor gyere haza szülni.
2023. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerbiában élek ..
2023. okt. 26. 10:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én 35 éves 24+5 hetes lombikos, veszélyeztetett terhes kismama vagyok. Nagyon sok immunológiai problémával, pánikbetegséggel sajnos ,amit most a várandósság még jobban előhozott. Teljesen megértelek. Én járok szakemberhez, és nekem nagyon sokat segít, mert talán ő az egyetlen ember, aki megérti a problémàmat. Tavaly az egyik beültetésem végre sikeres volt, ikreket vártam, aztán hamarosan el is vetéltem. Most ,hogy már itt tartok a várandósságban az előző vetélés miatt is , meg mert annyi baj történhet még most is meg úgy az egész terhesség alatt, hát én sem tudok nyugodt lenni, szóval megértelek. Tényleg jó lenne szakember neked is, mert baromira sokat tud segíteni. Próbálj meg nem koncentrálni arra, hogy baj lehet. Nagyon nehéz, én már csak tudom, de rájöttem,ha lazán, lesz@rom stílusban élem most az életem, az nekem is jobb és a babának is, mert nem stresszelek. Tényleg nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Ha gondolod és szeretnél beszélni, írj nyugodtan privátban 🙂.
2023. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez korral jár.

Az én másodikom meglepi baba volt, viszonylag későn.

Teljesen másképp álltam hozzá.

Szinte végigszenvedtem, olyan dolgoktól tartottam, amik elsőnél eszembe se jutott.

2023. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is ha legalább egy 10 fiatalabb lennék,nem gondolnák ennyi rosszra
2023. okt. 26. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!