Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más, akinek nagyon kell a...

Más, akinek nagyon kell a heti pszichológus. Mivel diagnosztizáltak? Mi a nehézséged? Javul az életed?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Generalizált szorongás. Már nem jàrok, de alapvetően sokat segített. Néha megzuhanok azért, de tudom már kezelni nagyjából egyedül is.
2023. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellene, de nincs miből.
2023. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magán és kórházi is havonta 1x 40 percre vállal. Nagyon kellene a heti pszichológus....de nincs. Nem vállalnak többször.

Súlyos depresszióm van,öngyilkossági késztetésem, stb stb.

Szóval egyedül vagyok. Teljesen. Mostmár csak a kórházba járok. A magán már nem vállal.

Október 27-én voltam,és legközelebb csak december 8-án mehetek....


Ilyen kínnal,ami bennem van,ez iszonyatosan ritka. Szenvedek,mint a kutya.


Közben dolgozok,családanya vagyok, nagyon nehéz így.


És ez pontosan 1 éve tart.

2023. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem telik rá vagy nincs lehetőség, nagyon jó lehet egy hetenkénti telefon/program/beszélgetés valakivel, régi baráttal, ismerőssel, akivel megbíztok egymásban, vagy ha végképp sehol senki, akkor itt is találhatsz valakit, aki szívesen meghallgatna, vagy akivel kölcsönösen megoszthatjátok a gondjaitokat, a gondolataitokat.

Én például örülnék, ha írnál nekem privátban.

2023. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4!

3 vagyok. Sajnos senkivel nem tudok beszélni. Ezt,amit itt leírtam, senki sem tudja. Sajnos nem olyan a családom,hogy számíthatnék rájuk.

Pl meg se kérdezi a férjem se,miért járok pszichológushoz.


Antiszoc vagyok amúgy is,1 barátom sincs.


Írni írtam itt régen valakivel sokáig. De arra is csak ráfüggtem,rázúdítottam mindent és az már egyikünknek se volt jó.


Hidd el,egy ilyen ember problémái mindenkinek csak teher. Téged is csak lehúználak.

2023. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én havonta járok és pszichiáterhez, de vele is beszélgetünk. Nekem kevert szorongásos depresszióm van. Sokat segít. Ha kérek, ír fel gyógyszert is, ami pluszban segít, de már rég nem irattattam. Most kismamaként picit visszaestem, de majd ez is javulni fog , tudom.
2023. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!