A Borderlineok?

Figyelt kérdés
Milyenek az ágyban? Hogy állnak a szexhez egyáltalán?

2023. okt. 28. 23:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Van amelyik annyi gyógyszert szed, hogy egyáltalán nem érdekli.
2023. okt. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Rapszodikus. A vegletesseg mindenben jelentkezik ( nem, nem bipolar, maskeppen), es hajlamosak a szex hajszolasara ( igaz, pl minel tobb emberrel, legalabbis vagynak ra), vagy total aszex korszak van.

Amugy otven eves borderline no vagyok es evtizedek ota sajat magam, szakirodalom es sorstarsak ismerete beszel belolem.

Persze nem egyforma senki.

2023. okt. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az összesről nem tudok nyilatkozik, nekem csak egy Borderline exem volt. Általában sosem működött úgy, ahogy az előzetes beszélgetések, közös fantáziálások alapján jósolható lett volna. Hajlamos volt hatalmas dolgokat ígérni, de teljesen kiszámíthatatlanul néha túlzottan is szemérmessé vált; néha pedig olyan fétiseket, ötleteket előszedett, hogy a gyomrom felfordult tőle. Észnél kellett lenni mellette, mert gyakran hajlamos volt sutba dobni például a fogamzásgátlás kérdését is és megpróbálni szerencsejátékot játszani. Az aktus alapvetően sosem volt rossz vele, de mivel általánosságban minden közös jó élményt hamar követett egy hirtelen jövő negatív hulláma, az együttlétek gyakran folytatódtak veszekedéssel vagy sértődéssel.


31/F vagyok, ő 31/N

2023. okt. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Szexmániás vagy meg se érintsék, ne is szóljanak hozzá. Fárasztóan rapszódikus.
2023. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egy ennyire egyszerű helyzet, meg a borderline is lehet nagyon sokféle. Ha intelligens vagy, és rendelkezel önismerettel, sokkal kevésbé határozza meg az életedet, illetve az életkorral is tud javulni.

Nálam pl. a szex borzasztó nehéz téma, ami részben azért van,mert úgy általában a kapcsolatok számomra nagyon nehéz témák, részben korábbi traumák miatt, amiken az elmúlt év tapasztalatai csak rontottak. Pl. számomra fontos az, hogy úgy érezzem,hogy a másik mindig tiszteletben tartja a határaimat, és lehet, hogy emiatt kicsit "tesztelem" is az elején, hogy ha én menet közben nemet mondok, arra hogy reagál, de olyan is van, hogy belemegyek valamibe, de igazán nem is akartam, és ezért mondok közben nemet. Értem én, hogy egy átlagos ember mondjuk 100-ból egyszer tesz ilyet, én meg mondjuk 4-ből egyszer, de ezekre olyan negatív reakciókat kaptam (akár egy ilyen alkalom után is), hogy inkább már bele se megyek egy ideje semmibe, mert nem akarom ennek kitenni magam. Mondjuk tegyük hozzá, hogy ha nekem lenne olyanhoz közöm, aki ilyen, és biztosan nem rajta vezetném le a frusztrációmat :-/, bár értem, hogy nem jó helyzet, valószínűleg nekem se tetszene, de akkor inkább megbeszélném egy semleges terepen (nem akkor és ott), akár azt, hogy nekem ez így nem megy, de egy percig sem éreztetném, hogy őt hibáztatom emiatt :-/.


Na mindegy, kicsit elkanyarodtam, másrészről viszont meg elég szabad a gondolkodásom a szexben, vannak kinky dolgaim, nem vagyok teljesen hetero, és bejön az is, ha a másik nem teljesen az, és szexben a monogámiát sem erőltetném.

nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És az igaz, hogy a bordereknél elofordul a biszexualitás?
nov. 10. 15:58
 7/24 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a szexmánia és a teljes elzárkózás-bizalmatlanság között ingáznak. Hogy milyen beállítódású, az lényegtelen. Ismerős.
nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A szexmánia azt jelenti, hogy sokszor akarja?
nov. 10. 16:15
 9/24 anonim ***** válasza:
A szexmánia azt jelenti hogy viszket neki és kb. mindenki aki egy kicsit is bejön neki, azt magára rántja. Általában össze is jön neki, mert kapós.
nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz hangulata van, akkor viszont balhézik vagy megközelíthetetlen, nem kíván senkit és semmit, pont az ellenkezője. Nehéz eset.
nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!