Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet nem vagyok rendben...

Lehet nem vagyok rendben teljesen mentálisan ha egy év után sem tudom elfelejteni a volt párom?

Figyelt kérdés

Egy éve ért véget a kapcsolat, 1,5 évet voltunk együtt. Rengeteg csodás dolgot éltünk meg, senkivel sem volt olyan jó együtt lenni mint vele. Mások szerint a részemről egy ennyire intenzív szerelmet csak egy új szerelem tud elfeledtetni...

Szerintem nem teljesen normális hogy egy év után is rá gondolok állandóan...



2023. okt. 29. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
1986-88 között volt egy csodálatos barátnőm, aztán szétmentünk. A mai napig (37 éve volt) napi szinten gondolok rá és vele alszom el gondolatban.
2023. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez teljesen normális dolog, mindenki máshogy épül fel ilyen sérelmekből. Szerintem mindig is fogsz majd néha rajta gondolkozni.
2023. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ez egy igazi és mély szerelem volt részedről . A szerencséseknek többször megadatik a nagy szerelem, de van aki csak egyszer találkozik vele. Nagyon sokminden egy kapcsolatban azon múlik, hogy meg tudjátok-e beszélni a problémáitokat. Ha ez megy, akkor minden megoldható. Én ha ennyi ideig mint pl az első hozzászóló is vagy a kérdező érezném ezt, akkor biztosan megpróbálnám megkeresni és megbeszélni és megoldani a probléma okát és helyrehozni a kapcsolatot. Tanulva a hibákból.

Minden ok-okozat alapú. Ha te bántottál vagy téged bántottak akkor is. Ha nincs ok nem lesz okozat. Sok sikert kívánok egy boldog kapcsolathoz, amit megtartani sem könnyű, ha valakit visszaszerzünk, azért is mindennap tenni kell.

2023. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális, hagyni kell a fenébe, véget ért valami miatt, ennyi volt. Újat nem jó úgy indítani, hogy az előzőn még nem vagy túl.
2023. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!