Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Internet és kommunikáció...

Internet és kommunikáció függő vagyok. Leépítettem pár unalom űző beszélgetést, akikkel itt ismerkedtem meg. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz. Járok pszichológushoz. De most nem irhatok neki h nem bírom. Ez se jó h ide írtam ezt a kérdést.
2023. okt. 29. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Mi az, hogy kommunikáció függő? Szerintem ilyen nincs is. kommunikálni kell és minden ember igénye is.
2023. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mindig keresek valakit aki vevő arra h állandóan írjunk h épp mi van velünk. Erre rájöttem, elkoszontem tőlük rendesen. De most nem bírom
2023. okt. 29. 20:50
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
2: Jó volt veled beszélgetni, de most már abba kell hagynunk. Ez így nem élet. Minden jót a továbbiakra! SZ.I.A.!
2023. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És utána?
2023. okt. 29. 21:10
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

4: Hát te tényleg Internet és kommunikáció függő vagy, ha ez a szívhez szóló elköszönés sem volt elég.


Szvsz menj el bszni. Az majd leköt.

2023. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen, főleg ezekről is szóltak a beszélgetések

:)


Olvasni lenne jó, de képtelen vagyok letenni a telefont


Mindez tünet, a szar kapcsolatomra


De szeretnék kiegyensúlyozott lenni és jelenleg azt érzem csak akkor jó ha folyamatosan kommunikál9k másokkal

2023. okt. 29. 21:20
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezzel gyakorlatilag el is teteled az elméd annyira, h ne a saját kis dolgaiddal kelljen foglalkoznod.

Félsz egyedül, egymagadban lenni?!

2023. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen
2023. okt. 29. 21:48
 9/18 anonim ***** válasza:

Meg tudod fogalmazni, h miért?

Amúgy elsősorban nem fizikailag értettem az egyedüllétet, hanem inkább az, h nem töltesz önmagaddal időt. A saját gondolataiddal, a lényeddel.

Azért vagy másokkal, beszélgetsz másokkal, h ne magaddal kelljen foglalkozni.

2023. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom megfogalmazni


Vagy bármit is mondok indoknak, utána sem lesz jobb

2023. okt. 29. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!