Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tisztelt gyakori kérdések...

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! A kérdésem csak az, hogy ezeket a magatartás és viselkedés zavarokat mi okozhatja mi okozza egy emberben mert nem tudom magamtól megfejteni!?

Figyelt kérdés
Én gondolom arra kezdek rá jönni,hogy talán ez okozta az emberi életemet hogy mindig ilyen-olyan nagyon furcsa/fura vagyok és voltam is itt egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemben végig.

2023. okt. 8. 16:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Igen mert a magatartás és viselkedés zavarra jellemző lehet a személyiség zavar talán a szociális fóbia depresszió pánik és szorongás is.

A bizonytalanság a határozatlanság és egyebek is.

Rengeteg sok minden hosszú lenne leírni és végig sorolni is.

2023. okt. 8. 16:45
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Te magadnak válaszoltál???
2023. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem mert miért kérdezi ezt én tőlem!?

Csak amit utána olvastam avagy vagyis rá kerestem a google keresőben.

Azt írtam le megjegyzésként.

2023. okt. 8. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Régi élmények
2023. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Régi élmények!?
2023. okt. 8. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Okozhatja, hogy sérült az illető agya. Képzelj el egy autót, ahol zárlatosak a vezetékek, így ha bekapcsolod a lámpát, bekapcsol az index is. Ha rálépsz a fékre, megszólal a duda stb. Ugyanilyen hibák lehetnek az emberi agyban is (nyilván ez leegyszerűsítés).


De okozhatja az is, hogy az illetőnek valamilyen rossz élmény, tapasztalat erős nyomot hagyott az emlékeiben. Mint a mondásban: akit a kígyó megmart, a gyíktól is fél. Ez a mondás azt jelenti, hogy ha egyszer valami nagyon rossz történt veled, akkor ennek hatásaként a kisebb, ártalmatlan hasonlók eseményektől indokolatlanul retteghetsz.

2023. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jajj igen egyetértek ezzel evvel a leírással akkor megértik, hogy nem alaptalanul ok nélkül vagyok ilyen olyan amilyen tehát nyűg teher volt mindig is énnekem nekem számomra!?:-(:-s
2023. okt. 8. 18:27
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nyűg teher nyögvenyelős keserves kínlódás szenvedés vegetáció vergődés volt állandóan állandó jelleggel mindig is ez az emberi életem.

Nem is vágyok már soha többé sohasem többet emberi közösségbe eljárni rendszeresen minden hétköznap.

De az utcától félek a szüleim majdani halála után majd amikor bekövetkezik a vég.

A kukába guberalhátok és stbk.

Nagyon nem tudok egy valamit semmit sem kiheverni és túl tenni magamat dolgokon és ügyeken.

Mindennapom egy katasztrófa borzalmas szörnyű és megkeseredett vagyok!!! azzá lettem itt az elmúlt években évtizedekben.

2023. okt. 8. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbantani, de igy lattatlanban, az irasod alapjan is tenyleg nagyon furcsa es kulonc lehetsz!
2023. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Te nagyon beteg vagy. Nem sértésből mondom.
2023. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!