Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha pszichés...

Mit tegyek, ha pszichés gyógyszert szedtem, de amióta nem kell szednem beszélgettem egy fiúval, aki miatt nem viselt meg a gyógyszerről való leállás?

Figyelt kérdés
amióta beszélgetünk elmúltak a kényszereim, mert elterelte a figyelmemet róluk. egy ideje már nem nagyon válaszol és visszaestem. gyógyszert már nem szedek, de azt hiszem nagyon tetszik a fiú és szükségem van rá az egészségemet illetően, de nem akarom kihasználni sem. Bármilyen ötlet, mit tegyek? (gyógyszer ide vagy oda nagyon szeretem a csávót)

#fiú #szerelem #kényszerbetegség #pszichés gyógyszer
2023. okt. 31. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

"és szükségem van rá az egészségemet illetően"


Inkább engedd el és kezeltesd magad, de gyógyszer nélkül, mert láthatóan téged rendbe lehetne tenni anélkül.

Vidzont egy adott emberre alapozni az egészséged nem normális.

2023. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*viszont
2023. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.Nem szabad mástól függeni.emlékszem en is ilyen voltam,de azóta megtanultam egyedül boldogulni
2023. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell magadban találni azt az egyensúlyt, biztonságot amit a fiú miatt éreztél. Tudom, hogy nehéz, de nem lehetetlen. A legnagyobb hiba, ha másokhoz kötöd a gyógyulásodat.
2023. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Neurozisod van es nem jossz be neki sajnos. Maradnak a gyogyszerek. Igen, a csodak nagy hatassal vannak az emberre, de a valosag nem egyezik szuksegszeruen.

Sajnalom, nemcsak neked nem jon ossze,de igy esik, ezert marad a kezeles.

2023. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
"Szükségem van rá az egészségemet illetően" vs. "De nem akarom kihasználni sem". Ebben csak én érzrk extrém ellentmondást?
2023. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!