Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok hosszú ideje...

Skizofrén vagyok hosszú ideje és már utálom meg akarok halni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokszor ramjon a magány érzés hogy mások beilleszkednek simán a társaságba nekem meg itthon kell lobàlnom a lábam mert munkaképtelen vagyok.szedem a gyógyszer t használ de csak átmenetileg érzem a hatásukat.igazabol sosem állítottak be őket normálisan.az egyetlen dolog amiért még érdemes élnem az az édes anyukám.amugy Sz*rik mindenki rám.csak anyukám szeret.nagyon unom hogy ugyanazokat a köröket kell eljatszanom.a fél napomat át alszom mert szeretek aludni.mindig mondja anyukám menjek el itthonról mondom ok de nem lesz belőle semmi.32F

2023. nov. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Gondolj anyukádra például, öngyilkosságon ne agyalj.

Te is egy értékes ember vagy mint bárki más ezen a földön.

2023. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, semmiképpen ne agyalj élet kioltó dolgokon. Nyilván az emberek nehezebben értik meg a másikat, pláne ha eltér egy megszokott viselkedéstől, de ez nem a te hibád. Tapasztalatom az,hogy nincs elég tudása az embereknek a betegségről, ezért kezelni se tudják úgy,ahogy kéne a helyzetet,ami megbánthat Téged és más hasonló embereket. Ne magad okold az Ő tudatlanságuk miatt.Anyukád szerencsés,hogy szereted.
dec. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovacs magdolna2 ***** válasza:
0%

Ezek fiktív betegségek higy minél több mérget el lehessen adni.

Pszichiátria a halalgyar című dokumentumfilmet nézzétek.meg. Ha te azt hiszed az orvos érted van, akkor el vagy varazdolva

jan. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te is el vagy "varazdolva" a skizofrénia nem fiktív betegség hanem az egyik legkomolyabb mentális probléma, imádom mikor a hülye okoskodik! 😃
jan. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!