Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más sikertelen férfi, aki...

Más sikertelen férfi, aki kiégett, és csalódott magában, a világban, az emberekben, más is eljutott oda hogy be vegye a "Fekete pirulát"? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

A mátrix című óriási szemfelnyitogató filmből ismeretes két tabletta. A Kék meg a Piros. (Persze az egyszerű embereknek ez a film nem több egy Hollywood-i szuperprodukciónál.) Nos ha a kéket veszed be: visszakerülsz a mátrixba, a rendszerbe, a virtuális világba. Ez a mi esetünkben azt jelenti, hogy a hagyományos módszerekkel próbálsz érvényesülni, a debil embertömegben. Eljársz dolgozni, utána ha van erőd kondiba gyúrni, vagy valamilyen edzésre, keresel egy jó parti nőt aki jó anya lesz, és csináltok egy gyereket. Család. Stb Stb. Igen ám de sokan csak a gyúrásig jutnak. Vagy odáig se, mert ronda az arcuk, frusztrációik, gyerekkori traumájuk van, vagy agora fóbiájuk. Ehhez jön hozzá a nők/lányok egyre elértéktelenedő, semmibe lógó és semmit mondó, mű, gejl, energiatílízü, alkolmámoros világa. (Discóban a discóbaleset megesett. Annyi fiúval voltak amennyit nem szégyelltek.) Nem ragozom tovább. Na ezzel szemben van a Piros kapszula: ez tartalmazza azt a felfogást, szimbolikusan hogy a világban valami nem oké, nincs a helyén. Aki elfogadja a piros kapszulát az kezd ébredezni, belátni, hogy valahol valami nagyon el lett rontva. A tömegek a nagy multik és konszernek által mennyire meg vannak vezetve.

Végül van a fekete kapszula: ez azt mondja, hogy teljesen mindegy mit csinálsz a génjeidbe, a társadalom szövetébe, kúlturális mintázataiba be van ivódva ez a jelenség, s a "te" looser-séged, a te génjeidbe van beleírva. Tehát az életed eleve elrendelt Isten vagy a gének által. Mehetsz kondiba, kigyúrhatod magad, ha a hangod cingár, ha az izomzatoddal valami baj van és nem úgy fejlődik ahogy kéne. A gyermekkori traumák is beégnek egy életre. Stb. Stb. Stb. (Szerintem valahol a kettő összeér, de ez most mellékes.)


Nos én eljutottam erre a pontra. Bár lassan kezdődött és át is mentem pár skizofrén epizódon. Bár a nyugati orvoslás kezdi elfogadni a keleti mintázatot, hogy nem elnyomni hanem megérteni kell a hangokat, vizualizációs élményeket. Nekem nagyon sok gyerekkori, lelki traumám van. Aztán lányoknál sem voltam sikeres a kinézetem miatt, ez tovább mélyítette a problémát. A sok elutasítástól és társadalmi nyomástól, idegösszeomlást kaptam. (Igen lányok ennyit számít egy nem szócska, bezony...) Közben ez előtt, vagy ennek hatására kiégtem. Mindenféle szinten, mértékben.

Ma már nem várok semmit az élettől, vegetálok hiszen ebben a mókuskerékben, ebben a Vasbörtönben úgyse tehetnék mást. Heti öt nap munka 2 pihenés. Ez az élet. És a legszebb éveim már elmentek. Tönkretették őket, (ti magyar emberek közösen). Tisztelet a kivételnek.


Vajon más férfi is eljutott erre a szintre? Erre a felismerésre? Hogy a nőknek áll a világ? Hogy a nőknek minden könnyebb? Formában maradni, tanulni, elérni valamit, családot alapítani stb stb.


Ja igen és mire eljutottam erre a felismerésre valahogy, valami oknál fogva megundorodtam az emberektől, elment a nőktől a kedvem is. S meg kell mondjam a hitemet, s vele együtt az önbizalmamat és értékrendemet is elvette ez a mélyen romlott nyugati (?) de legfőképpen a magyar társadalom.



2023. nov. 3. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Nőknek áll a világ???

Mikor például még itt a gyakorin, a saját nememtől is az a fröcsögés az általános, hogy mekkora ÖNZŐ vagyok, csak mert hittem egy pasinak, aki azt mondta, hogy gyereket akar, és aztán nem vetettem el ezt a gyereket, mikor benyögte, hogy mégsem...

Plusz az összes kiégett (pl. a tiéd) pasi nyomora a lelkemen szárad...

És ezek csak sarkított apróságok, tudod te, hogy a mai világban mennyi középkori szemlélet áll még mindig? Például hogy sok helyen ugyanazért a munkáért kevesebbet kap egy nő, mint egy férfi? Pedig a nők is szeretnének jól keresni, nem mind más pénzéből szeretne jól élni, vagy szexuális szolgáltatások nyújtásából élni... 🙃

Az nem jutott eszedbe, hogy a genetikai lottón a férfiak is ugyanúgy nyerhetnek? Miért lenne ez egyszerűbb a nőknek?

Sajnos szívás, ha valaki nem születik testépítő alkattal (nőként hányok a kigyúrt paliktól), de épeszű ember nem a megváltoztathatatlanon kesereg, hanem azt keresi, amiben jó, amitől önbizalmat nyer. Baromság a nemek közti különbségekkel takarózni, azaz csináld nyugodtan, ha ettől jobb neked, de igazad attól nem lesz :)

2023. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Szóval.. Te általánosítod a "debil" embertömeget, és minden lány ugyanaz, és amúgy is a kva anyjukat, mert te idegösszeomlást kaptál azért, mert azt merték mondani, hogy nem. Mert ugye a nő, az csak eszköz, tárgy, kellék, és nem lehet neki önálló véleménye, akarata, döntései, főleg nem úgy, ha az "nem". Szerintem a te mentális zavaraid miatt ismeretlen embereket hibáztatni, az már olyan kicsavart, beteg logika, hogy innentől nehéz téged komolyan venni bármilyen szempontból. Ahelyett, hogy másra mutogatsz, be kellene látni, hogy nyilvánvalóan veled van a hiba, mert te vagy képtelen beilleszkedni, te vagy képtelen nőt szerezni, te nem kellesz senkinek, és ennek a viselkedésed és a beteg gondolataid az oka, nem a kinézeted. Azzal ijesztessz el mibdenkit, ami belőled jön... És az, hogy van képed a többségi, normális társadalom fölé helyezni magad, pedig te vagy a szerencsétlen kisebbség, az nem más, mint szánalmas kapálózás, de csak a hasonszőrűektől várhatod az önigazolást. Azzal meg aztán sokra mész...
2023. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha tele vagy feldolgozatlan traumákkal illetve a megjelenésed sem jó, miért akarna bárki összejönni veled? Vedd már észre magad. Az helyett hogy panaszkodsz inkább dolgozz magadon hogy jobb legyél, és idővel eljuthatsz egy olyan szinte amikor elfogadhatóbb vagy mások számára.


Ez tudatos erőfeszítést és következetes munkát igényel.

2023. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
De arra képtelen.. Az önfejlesztés helyett, ő ilyen fszságokba öli az energiáit, mert nem olyan melós, de kevésbé érzi magát szrul. Csak nem látja, és nem is fogja soha, hogy mennyire vakvágányon van. Csúnya ezt mondnai, de selejt. Ezt látják is, így szerencsére ő szaporodni sem nagyon fog. Így is van elég, aki meg igen.
2023. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Erről nekem csak az jött le, hogy minden felelősségtudattól meg akarod magadat szabadítani, hogy még véletlenül se legyen semmi se a te hibád. Valóban nem te tehetsz a traumáidról kis korodban. De az, hogy felnőtt létedre hogyan reagálsz tovább rá az a te felelősséged. A mai világban már ezer meg egy lehetőség van tanulni dolgozni magadon, ha akarsz. Könyvek tömkelege, mindenféle youtube videók stb, de te ehelyett úgy döntöttél, hogy játszod a mártírt és jobb neked, ha semmi se a te hibád mert akkor nem kell magadba nézz, hogy a saját gondolkodásmódoddal rombolod önmagadat.
2023. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fekete pirula = cinikus, keserű és életunt. Nem, ilyen senki mással nem történt még a világon.
2023. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!