Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi(k) a legjobb Antidepresszán...

Mi(k) a legjobb Antidepresszánsok SSRI-k?

Figyelt kérdés
Ha azt kell mondani, hogy a legjobbak, amiknek a legkevésbé volt érezhető az idegi mellékhatásuk és a leghatásosabbnak bizonyultak életed során ill. amit láttál a környezetedben mik ezek?

2023. nov. 3. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Mi a kérdés? SSRI antidepresszánsból nincs túl sokfèle, van 6 féle és minimális a különbség a hatásmechanizmusok között, kis túlzással full ugyanazt csinálja az összes az agyaddal/testeddel, ugyanazokkal a lehetséges mellékhatasokkal.
2023. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi lenne az SSRI-k? A többi antidepiről mit lehet mondani?
2023. nov. 3. 16:21
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Van már SNRI is!

Jók, jók, de aki szedi szexet elfelejtheti!

2023. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

En egyfelet szedek, es semmilyen mellekhatas nincs, leszamitva a kezdeti heteket. 19 eve szinten tart, libidom is van. Annyi tortent 19 ev alatt, hogy eloszor es kihagyas utan elkezdve csodaszer volt, szinte tulzo hatassal. Ez megszunt. Csak ura vagyok az eletemnek, panik, szorongas, hangulatingadozas kordaban van tartva.

Tulzas az volt az elejen, hogy kipattantam minden reggel az agybol es tele voltam tettvaggyal, kepeket festettem, lepcsohazat kifestettem, lakotelepen viragagyast csinaltam, es sok mas. De lehet, hogy az manias volt mar kisse.

Seroxat. Paroxat, Paroxetine ugyanaz mas neven.

2023. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3%
Van olyan is, ami nem gyógyszer és mégis működik.. Van olyan is, ami nem tartalmaz hatóanyagot és az is működik..
dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5# placebóhatása bárminek lehet.
dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Engem érdekelne a nem-gyógyszer!
dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Írtam
dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Hát elég erős placebohatásnak kell lennie ahhoz, hogy pl. egy teljes érelzáródás megszűnjön, migrén elmúljon, vizesedés a tüdőben elmúljon, policiszta elmúljon és sorolhatnám... De az biztos, hogy ha el is hiszi az ember, az rásegíthet a javulásra.
dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Rexetint szedek. Nagyon jók a tapasztalatok, a mellékhatások elviselhetők. A

#4-es: nyilván mindenkinek máshogy hat a libidójára, de én mióta szedem, jobbakat élvezek, mint bármikor. Már csak ezért sem hagynám abba.

dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!