Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás okozta hasmenésre...

Szorongás okozta hasmenésre van megoldás?

Figyelt kérdés

Jelenleg sajnos nagyon rossz időszakon megyek át, kb 1 hete egyáltalán nem múlik a szorongás, idegesség. Így sajnos a gyomorideg is állandósult, ez pedig szinte állandó hasmenéssel jár, főleg evés után. Étvágyam sincs igazából, enyhe hányingerem van egész nap. Ha emberek között vagyok kicsit jobb, de mikor itthon vagyok egyedül, akkor nagyon rosszul vagyok.

Van valakinek tippje, leginkább a gyomorpanaszokra?


2023. nov. 4. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Ne szorongj. Szard le a mások véleményét, kit érdekel mit gondolnak rólad. Mindenkinek megvan a maga baja, senki nem fog rajtad agyalni. Ha otthon egyedül rossz, akkor ne legyél otthon egyedül. Kirándulj, vásárolj, plázázz, ha van kocsid menj el vezetni, edd a kedvenc kajádat, nézz egy olan filmet, ami érdekel. Más nem fog helyetted megoldást találni.
2023. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
#1 Azta…szerintem ez még egy szorongó embernek sem jutott még eszébe.
2023. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen, egyes, és erre szerinted valaki hány év alatt jut el? Nekem évekbe telt ideáig eljutnom. Szépen hangzik leírva, de a valóság nem csettintésre változik és még csak nem is azonnal, ha meg is van az elhatározás.
2023. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát miután nem fogsz szorongani, ezek is elfognak múlni. Hidd el, mindenkinek volt már olyan, nekem igen, hogy sok stressztől hasmenésem lett, de ez 1-2 nap volt. De jó lenne segítséget kérned, mert egyáltalán nem egészséges hosszú távon egyik sem.
2023. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha szorongás okozza hasmenést, akkor az IBS. Gyógyszer nem nagyon van rá. Szorongásoldó és pszichoterápi, relaxáció.
2023. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Pszichológus
2023. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!