Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan csináljam,hogy ne...

Hogyan csináljam,hogy ne féljek ennyire az anyagi veszteségtől?

Figyelt kérdés

a képmutató emberek azt mondják,a pénz és egyéb anyagi dolgok nem fontosak,én meg speciel úgy gondolom,nagyon is fontos amíg élünk.

ebben az évben nagyon sokszor volt anyagi károm nagyrészt mások hülyesége miatt és nem szeretnék még többet.



nov. 7. 13:03
A kérdező szavazást indított:
nem érdemes aggódni anyagiak miatt
egy idő után minden veszteség megtérül
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a pénz fontos, ez a fő megélhetési eszköz. Valószínűleg ezt mondják azok, akiknek nincsenek anyagi gondjai, és nem értik az anyagi nehézségek okozta stresszt.
nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Pl. tanulj, de több, eltérő szakmát, pl. diplomásként egy teher jogsit, vagy akár egy vagyonőrit, ha bármikor kell egy beugrós meló, heti 1-2 éjszakára. Ezek alapok.
nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A döntés mindig a tiéd! A beleegyezésed nélkül senki nem tud neked ártani!
nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a szorongásom tárgya. Én egy csoportba kezdtem járni, ahol különféle olyan események vannak, amik fejlesztenek.


Az én olvasatomban az anyagi hanyatlás miatti szorongás legfőbb ellenszere az, hogy ne "hanyatljunk" anyagilag, tehát az összes spiri "alkalmazott tudomány"-t annak érdekében használom, hogy a legrosszabb a stagnálás legyen, de hanyatlás semmiképpen.

nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a materialista/ezoterikus szemlélet sokat ront a helyzeten,ez biztos.
nov. 11. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. A materializmus az az anyagi világ mindenek elé helyezése, az ezotéria pedig nem más, mint a belső utak keresése. Wikipédia: "A kifejezés a görög εσωτερική, eszóteriké („belső”) szóból ered, ami ezen tanok követőire, a „belső körre” utal, azokra, akik képesek voltak felismerni a tanok összefüggéseit, szemben a „külső körrel” (exoteros), ami a közönséges embereket jelölte."


Tehát a kettő nem megy szembe egymással. Befelé figyelve is érhetünk el olyan eredményeket, amik a külső világban manifesztálódnak.


Pl a szüleim hitrendszerébe erősen be volt kódolva a veszteség, az anyagi dolgokban való nem bővelkedés, stb. Sajnos ez sok szempontból belém is öröklődött, de pont ezoterikus módszerekkel sikerült "kiütni szoftveresen" ebből elég sokat, és ez meglátszódik a jelen életemen.

nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!