Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni folyamatos...

Mit lehet tenni folyamatos halálvágy ellen? (Nincs öngyilkossági hajlamom.)

Figyelt kérdés
Nem akarom megölni magam, hanem egyszerűen nem akarok élni. Lelkileg se vagyok túl jól, nyilvánvalóan és egyre többet gondolok arra, h de jó lenne, ha meghalnék és ez zavar. Tudom, h ez nem ok, de ez minden vágyam. Semmi másra nem gondolok már lassan. Mint mások, ahogy utazni akarnak, vagy családot, vagy sok pénzt, én meg akarok halni. Naponta legalább 10-20x ki is mondom magamnak, h bárcsak meghalnék már, vagy de jó lenne meghalni. Mit tegyek, h ne érezzek így?
nov. 9. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Fordulj pszichológushoz
nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megtörtént, de nem segít, pedig hónapok óta járok.
nov. 9. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
van barátod vagy barátnőd? nekem az segít ha van valaki aki mellettem áll
nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerezz be 1-2 ellenséget akik boldogok lennének ha meghalsz, és akkor csakazértis életben akarsz maradni, hogy nehogy már örüljenek.
nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hormonszintjeid rendben vannak? Nem vagy cukorbeteg?
nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötös, én ugyanez vagyok, cukorbeteg, halálvágyam van, de nem akarok öngyilkos lenni, a természetes halálra vágyom, hogy jöjjön már. Van összefüggés a kettő között?
nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se szeretnék öngyilkos lenni, leginkább a húgom miatt, de sokszor eszembe jut, hogy jó lenne pl szívrohamot kapni. Nem való nekem az élet. Az tett eddig egyedül igazán boldoggá, amikor boldoggá tehettem a szerelmemet. Minden egyes héten azt vártam, hogy hétvége legyen és találkozzunk, ez motivált az életre. És nem valami rózsaszín köd miatt, hanem még 1 év után is. De már kiégtem a társkeresésben, így semmi nem maradt ami éltetne
nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Boldogtalan vagy, szenvedsz, nincsenek örömforrásaid.
nov. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!