Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy arra vágyok,...

Normális, hogy arra vágyok, hogy aggódjanak értem?

Figyelt kérdés
Arról fantáziálok, hogy megsérülök vagy megsértem magam direkt és mások aggódnak értem. Szoktam néha megvágni magam bár mostanában nem de arról senki nem tud tehát nem mutogatom vagy ilyesmi. De van bennem egy vágy, hogy bárcsak valaki tudna róla és érdekelné. Jól esik arra gondolni, hogy valaki vígasztalna stb. Normális ez vagy nagyon bolond vagyok?

nov. 9. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel miért lehet ez
nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak ennyi kell én esküszöm rádírok naponta privátban, hogy hogy vagy? Minden rendben? Csak kérlek ne bántsd emiatt magad.
nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Ez neked egész jól megy, én máris aggódok érted!


De komolyan....

1, Nem, nem vagy bolond!

2, Ennek érdemes volna a mélyére nézni egy szakember társaságában.

3, Nem, ez sem ciki, nem vagy dilis, vagy gyagyás, a mentális egészség igen is komoly dolog, ugyan úgy foglalkozni kell vele, és szakemberhez fordulni mint ha csak eltörted volna a karodat.

nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális. Valami mentális betegséged lehet sajnos neked is.
nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Haha, ugyanez van velem! Én rendes emiatt vagdostam magam egy évig. Volt egy faszi akiért odavoltam teljesen akkoriban, jól szetvagdostam kezem lábam, bebujtam a takaró ala és elképzeltem, vizionaltam, hogy megjelenik, meglatja a sebeket, a vért és mellém fekszik és sírni kezd, hogy mit csinálok magammal és szépen megnyugtat. Eskü megnyugtato volt. Szóval egyáltalán nem vagy ezzel egyedül:D elmentem azóta terápiába, de konkrétan semmi visszajelzést nem kaptam, nincs diagnózisom, franc se tudja mi bajomxD
nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát jártam pár évvel ezelőtt pszichiáternél, nem emiatt hanem szorongás miatti rosszullétek miatt.

De gondolkodok rajta, hogy visszamegyek lehet valami más bajom is van.

nov. 9. 21:24
 7/17 A kérdező kommentje:

2-es nagyon aranyos vagy ❤️

Nem fogom magam bántani egyenlőre ezek csak gondolatok, kíváncsi vagyok mitől.

nov. 9. 21:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessünk?
nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira ritkaság az ilyen. Persze átlagosnak nem nevezhető, de attól azért messze vagy, hogy nagyon bolond lennél. :)


Mindenesetre az biztos, hogy valami jobb módszerre lenne szükséged ahhoz, hogy jobban legyél...

nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Na most teljesen magamra ismertem:(
nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!