Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni ha alaptala...

Mit lehet csinálni ha alaptalanul rettegek attól hogy elvesztek egy hozzám nagyon közel álló személyt?

Figyelt kérdés

Kb. pár hónapja érzem ezt és nem tudom mi lehet az oka. Nem beteg, nincs veszélyben. Már megkeseríti a mindennapjaimat az érzés, állandóan szomorú vagyok meg gyakran csak azért írok rá hogy meggyőződjek minden rendben van-e vele, és mikor válaszol pillanatnyilag nagyon megkönnyebbülök meg sokszor van hogy titokban teszek egy kört a háza előtt hogy lássam ott a kocsi ég a villany.

Tudja hogy így érzek de azt mondta ne aggódjak, nem kell és hogy aranyos vagyok. Azt nem akarom neki elmondani hogy ennyire erős ez , mert nem akarom terhelni , az is hiba volt hogy keveset is mondtam.


Mi ez az egész???


Egyébként mentális beteg vagyok de eddig ilyen nem volt.

Segítsetek kérlek!



nov. 13. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

"Egyébként mentális beteg vagyok de eddig ilyen nem volt."


Most viszont van és ez az oka. Fordulj szakemberhez.

nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!