Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevettem a pánikrohamom miatt...

Bevettem a pánikrohamom miatt ami volt 3 szem 0.5mg-os Frontint. Mostanra már elmúlt a hatása?

Figyelt kérdés
Olyan délután fél 1 körül volt egy komolyabb pánikrohamom, akkor vettem be a Frontint, aztán kettő felé elaludtam és most keltem. Szedem már alkalom szerűen pár éve, szóval annyira nem üt ki, csak éjjel nem sokat aludtam és a 3 szem pluszban rátett és így tudtam ennyit aludni. Vajon mostanra, vagy olyan este 9 felé ki fog menni teljesen a hatása? Már nem vagyok álmos, mosok épp, meg hajtogatom a ruhákat. Csak kíváncsi vagyok, hogy az alvás segit-e abban, hogy kiürüljön.
nov. 15. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Az alvás nem gyorsítja meg, maximum átaludtad a bódító hatását, ezért nem érzed most. Az ilyen gyógyszereknél annyira nagy az egyéni tolerancia változatossága, hogy ezt csak magadat ismerve tudod megmondani, mennyire erős hatása van még rajtad.
nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy semmilyen hatását már nem érzem. Ahogy a bevétel után fél órával sem szoktam. Azt kérdeztem, de leírom mégegyszer, hogy vajon minden hatása kiment belőlem ennyi idő plusz alvás alatt? Ha nem tud valaki válaszolni, mi a p*csànak ír? Elhiszem, hogy mindenki szidja ezeket a gyógyszereket, de minden ilyen embernek csak egy frankó panikrohamot kívánok, hátha megérti, miért KELL szednünk őket nekünk, akik ilyen problémákkal küzdünk!
nov. 15. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Válaszolt a kérdésedre. Ebből, hogyan szűrted azt le, hogy megkérdőjelezte a szükségességét annak, hogy te gyógyszert szedj? Egyébként meg nem ürül ki ennyi idő alatt, maximum már olyan alacsonyra esett a szintje a szervezetedben, hogy nem/alig érzed.
nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod újra, láthatod, egy szóval sem szidtam ezeket a gyógyszereket, nem firtattam azt sem, neked miért kell szedned. Te csak annyit írtál, már nem vagy álmos. Az, hogy nem vagy álmos, nem jelenti azt, hogy nincs már hatása. A bódító hatása lehet elmúlt, csökkent, de az anxiolitikum hatása simán meglehet még. Azt sem írtad le, miért kérdezed. Autót akarsz vezetni, vagy egy újabb szem bevételén gondolkodsz?

Mondjuk amilyen ingerülten válaszolsz, lehet nem ártana.

nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert kíváncsi voltam, hogy ennyitől kiürülhet-e. De mostanra már nyilván kiürült.
nov. 16. 08:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!