Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon régóta gondolkodom,...

Caruso Lucio kérdése:

Nagyon régóta gondolkodom, hogyan is tudnám elmondani a problémám?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta küzdők perfekcionizmus "betegségtől". De annyira, hogy már BETEGES ahogy viselkedem, annyira beteges hogy már én a saját kezemmel ártok az egésszségemnek.

Pontosabban az orromban (orrpisszkàlás) kicsi bőr darabokat szoktam letèpkedni, kézzel és már odáig jutottam, hogy szemöldök csipesszel is tèpkedem.Kènnyszeritèst èrzzek,hogy azt a bőr darabot tökéletesen,egyenes,finoman tepkedjem le és utána legyen szép tisszta a helye is . Nos ez eddig soha de soha nem sikerült, ilyenkor nagyon ideges vágyók, szinte már szorongók is . Megvárom amíg begyogyul és utána megint elkezdem piszkálni.(mintha egy ördögi kör lenne).Annyira erősss kényszerítést èrrzek.A fejemben az van,hogy hátha valamikor sikerülni fog tökéletesen letèpkedni azt a bőrt és akkor az lessz az utolsó abba fogom hagyni ezt a rossz szokást. Válaszokat előre is köszönöm.



nov. 18. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami kényszerbetegség, hasonlít sztem:

[link]


[link]

nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!