Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet még valaha boldog...

Lehet még valaha boldog párkapcsolatban részem, ha jelenleg már egyre többször gondolkodom az öngyilkosságon?

Figyelt kérdés
Tudom, most nem ez a legnagyobb problémám, de nagyon magányos vagyok. Évek óta egyedül vagyok, nincs párom. 30 évesen nincs semmi megtakarításom. Önpusztító életet éltem az utóbbi időben és minden pénzem erre költöttem. Teljesen ki vagyok ábrándulva magamból, a közegből és a társadalomból, amiben élek. Nem szeretnék már többet inni és drogozni. Csak egy nyugodt és rendezett, boldog életet akarok egy barátnővel vagy feleséggel.

2023. júl. 26. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen lehet és az első lépést már meg is tetted, hogy felismerted a gondjaidat és változni akarsz. Lehet, hogy nem most fog eljönni a nagy ő, de el fog, csak törekedj a gyógyulásra.
2023. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tiszta vagy jelenleg?
2023. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén fogyasztottam utoljára.
2023. júl. 26. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Mik a terveid a jövőre nézve?
2023. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az 1. lépés az elvonó.
2023. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó volna elsőként nem undorral ébredni és létezni. Józannak maradni. Elörelépni a munkahelyen. Tanulni. Újból autót venni. Szeretnék saját lakást, egy társat. Legjobban egy társat szeretnék. Jelenleg semmire se látok esélyt. Nem tudom, hogy években mérve minderre mikor kerülhet sor. Milliókat vesztegettem el és értékes időt. És nem tudom elfogadni, hogy mindezt már nem kaphatom vissza...
2023. júl. 26. 17:23
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor minden bizonnyal elveszítem a munkahelyem...
2023. júl. 26. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

anélkül viszont nem fogsz leszokni

valamit valamiért

2023. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem mellesleg függőként is, csak idő kérdése
2023. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyi idő, akarat és nehézség kell majd újrakezdeni. Túl sok mindent szeretnék és kétlem, hogy mindent elérhetek... Főleg nem rövid idő alatt...
2023. júl. 26. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!