Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egészségügyi problémáka...

Milyen egészségügyi problémákat okozhat ha 3 éve mindennap felemészt a bánat és a keserűség de soha senkinek nem beszéltem még róla. A fejem mindennap fáj úgy érzem meg fogok már bolondulni Valaki esetleg vélemény?

Figyelt kérdés
nov. 25. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Kb minden.

Ramehet az idegrendszer, gyomor, haj, köröm, bőr, anyagcsere, gyulladások, fejfájás ahogy írtad.

nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Az attól függ férfi vagy, vagy nő. A depresszió és a fejfájás mindkét félnél jelen lehet, nőként viszont társulhat mellé menstruáció kimaradás is. Sajnos az elfojtott érzelmek szinte biztosan fizikai tünetet fognak produkálni, szóval azt tanácsolom, minél hamarabb gyere ki ebből az állapotból!
nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan kilátástalannak érzem az életemet akárhogy gondolkozok sehogy nem tudok ebből kijönni. És ez nem dramatizálás de ez már sok amilyen sorsot kaptam az Istentől. Könnyeim már nincsenek sírni se tudok, nem bírom már ezt a terhet ami rajtam van… Lány vagyok amúgy
nov. 25. 21:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez faj a legjobban hogy tennék ellene de nem tudok. Nem tudok bele törődni ebbe és nincs más választásom
nov. 25. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
És ha naplót írnál? Azzal is kiadhatod magadból.
nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is voltam ebben a cipőben. Ha szeretnél róla beszélni nekem írhatsz privátban.
nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!