Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek segítette...

Van itt olyan akinek segítettek az antidepresszánsok? Ha igen, hogyan és melyik fajta?

Figyelt kérdés

nov. 26. 02:12
 1/1 anonim ***** válasza:
36%

Üdv. Nekem az SNRI-ok közül a Mirzaten vált be, igaz kellett kb. 2 hét, mire úgy megszoktam, hogy az altató/szedatív mellékhatása csökkenjen annyira, hogy másnap reggel ne kelljen 3 kávé, de mondjuk én kifejezetten ezért kaptam ezt, mert nálam a depi nagyon komoly alvászavarral, remalmokkal is jelentkezett, ez végül megoldotta. 4 hónapig szedtem, a pszichiáter javaslatára egyre kisebb adagokban, úgy tudtam abbahagyni. Frontin még ma is kell, de nem több tabl. este, mint anno, hogy aludjak, hanem minimális (0,25 mg csak este).


Előtte egy másik doki SSRI-t irt fel (Rexetin), na, az megdobta eléggé a vérnyomást, pulzust, aztán a másik orvos állított a Mirzatenre, mondván, hogy az antidepresszáns hatásán kívül szedál/altat is, és így is lett.

Jobbulást kívánok, ha nem csak a gyógyszerre bízod magad—az csak egy mankó—, hanem a fejedben is rendbeteszed a dolgokat, sikerül kilábalni belőle.

nov. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!