Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már gyerekkori molesztálá...

Volt már gyerekkori molesztálás veletek vagy mással?

Figyelt kérdés
történt ilyesmi nálatok a családban vagy ismerősi körben?nő vagyok mikor apám meghalt 15 éves koromban,anyámnak pár hónap múlva pasija lett,aki engem fogdosott mindig,mikor egyszer egyedül voltunk rám akart mászni,elrohantam anyának elmondani,de ő még engem hibáztatott,leszidott,csak 1 év múlva szakított vele mert a pasi megcsalta. egy fiúhaverunkat gyerekkorában a nagybátyja fogdosta egyszer. 16 évesen öngyilkossági kísérletek miatt pszichiátrián bent feküdtem,ott egy 14 éves lány legjobb barátnőm lett,ő azért volt bent,mert apja gyerekkora óta lefeküdt vele. kiderült és börtönbe zárták.legutóbbi- férjem két legjobb barátja meleg,egyik középsuliból volt,sose titkolta hozta párját is,kedveltük őket,de fèrjemnek még fontosabb volt a legjobb barátja akivel 6 éves korætól együtt nődtek fel,ő nemrég mondta el,mert a családja kiakadna,imádta a 8 éves fiunkat,néha vele akart aludni,nem alutt vele,de azt hittük ez ilyen meleg dolog,anyám is szeretett a gyerekkel aludni. egyszercsak felajánlotta a gyereknek,hogy megkapja a dræga játékokat,ha megnyalogatja stb,csak tartsa titokban , szerencsére a fiam elmondta,kiderült más gyerek is volt már de ők se tettek feljelentést csak 100x el kéne mégmondani a gyereknek,és mivel semmi nem történt és befolyásos családja van,csak a gyereket tennénk ki ennek. olvastam elfolytott szexuális vágy miatt kezdenek ki melegek gyerekkel,aki titkolja.
nov. 29. 00:35
 1/3 A kérdező kommentje:
kemény ha a legjobb barátodba se bízhatsz,ez plusz fáfjdalom volt,de a gyereket nem tesszük ki a kínzásoknak,jobb ha elfelejti,rokonainak elmomdtuk akiknek gyereke van figyelmeztettük,de csak ők is kiabáltak ránk,mert nem tenne ilyet" stb
nov. 29. 00:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban nem tudtam, miért utálom, ha a keresztapám ölel meg, ültet az ölébe. Más rokon is ölelt meg, az meg nem volt kellemetlen...

Aztán idén tavasszal meghalt, és az unokanővérem annyit mondott, na most majd nem molesztál állandóan.

40 év távlatából nyilván nem emlékezhetek pontosan, de azóta kattog az agyam, hogy amit akkor ő csinált, az tényleg nem lehetett normális.

nov. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Olyan megkönnyebbülés nekem, hogy még senki nem írt olyat, hogy "engem molesztáltak"

.....hogy is kezdjem.

(lány vagyok)


8 éves voltam. Az egyik fiú unokatestvérem akkor kb olyan 16 lehetett. Az első eset az emeletes ágyon történt, játszottam egy tableten, és bejött a szobába.

Feljött az ágyra, és azt kérte, hogy vegyem le a nadrágom, stb. Nyilván nem tettem meg. És benyúlt a nadrágomba, és elkezdte foGd0sni a nEmisZervEm. Nem tudom meddig tartott, de arra a fájdalomra mainapig emlékszem. Próbáltam leküzdeni, de nagyon erős fiú. Azt állította, azért csinálja, mert tudni akarja hogy néz ki egy női nemiszerv...


Több alkalommal is m0lEsztÁlt. Egyszer egy grillezésnél, (este volt) távolabb mentem, és sötét volt. Hátulról odajött, és Átkarolva a kezével, ugyan azt megtette, mint előző alkalommal.


Először elmondtam a húgáak, akivel jóban voltam/vagyok. Majd az egyik rokonomnak, aki nagyon közel áll hozzám. Sajnos elmondtam a barátaimnak, amit utólag szégyenlek, mert kicsi voltam, és nem fogtam fel ennek a súlyát, ahányszor eszembe jut, annyiszor rosszul érzem magam, jobb lenne ha nem tudnák.

Nos avval a rokonnal akinek elmondtam, sokat bezéltünk erről. És azt mondta, mondjam el egy családtagomnak. Nos a szülőket kizártam, így arra jutottam, hogy elmondom az egyik nővéremnek Először nem hitte el, és visszakérdezte, és látszott rajta, hogy összevan zavarodva.

Ő elmondta az elkövető nővérének, (akivel barátnők)

...innen nem tudom már, mi történt. Az az egészben az érdekes, hogy komoly keresztény családban nevelkedett ez a bizonyos fiú...és nagyon állszent-ként viselkedik.


Sokáig nem történt semmi. Azóta nagyon furán viselkedik. Olyan mintha próbálná elfeledtetni velem ezt az egészet.


Van egy közös haverunk, akivel kezet akartam fogni, de ott volt ő is mellette, és mikor nyújtottam a kezem, elvitte magafelé, és megrázta.

Olyan is történt pár napja, hogy elakart mellettem menni, és megfogta két kézzel a két vállam, és odébb tolt, hogy "elengedsz, kérlek"

Bármikor összeért a vállunk, mert sok volt az ember, mindig tréfásan mondta, hogy "belém jössz?"


Előtte történt olyan is, hogy azzal a rokonnal (szoktunk játékból verekedni) bunyóztam, és felemelt. És odajött az "elkövető" és mindkettőnket túlkarolva megfogta a két combom tetejét, és szorosan hátrahúzta, nem tudom, hogy direkt ott, vagy véletlen, de fájt.

Én leugrottam, éselrohantam. Nem tudom ott később mi hogy volt, nem néztem hátra. Az sem biztos, hogy az a "rokon" észrevette mi történt.



Megértem, ha most furcsa, hogy: Hogy.hogy tudsz erről beszélni? Tuti kamu az egész!


Bármikor elsétálok az utcán egy idegen férfi mellett, már elképzelem ahogy megteszi ugyan ezt velem. Felgyorsul a lélegzetem, és sietve haladok el, őt nézve.

Bármikor amikor erre az egészre gondolok, előidézi a testem azt az érzést, amikor az ujja benne van a nEmisZervEmben. Összeszorulnak a belsőszerveim, begörcsöl a testem belül.


A szüleim mainapig nem tudnak erről az egészről. (nagyon fiatal vagyok)

Sokszor belegondolok, hogy senki még csak nem is gondolná rólam, hogy miket éltem át. Persze ennél van durváb is, nem tartom magamat nagy áldozatnak. Szerencsére az ő teste soha nem került a képbe. Most olyan 18-19 lehet.


Csak arra kérem az olvasókat, hogy ne viccelődjetek evvel a témával, főleg ne olyannak, akinek nem tudjátok a hátterét.

jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!