Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez attól lehet?

Ez attól lehet?

Figyelt kérdés
Tehát paranoid skizofréniám van és majdnem tünetmentesnek érzem magam,ez a gyógyszerektől van,van most ilyen időszakom van? szedek anti pszchiotikumot,meg antidepresszánst is. 32/F

nov. 29. 05:05
 1/8 A kérdező kommentje:
valaki tudja?
nov. 30. 06:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ilyen időszakod van! Nekem skizoaffektiv zavarom van, hasonló a 2. És 45 éves vagyok. Vannak jobb meg rosszabb időszakok, de igazán jól sose leszünk, vagy gyógyultak se sajnos.
nov. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a gyógyszerek?
nov. 30. 11:20
 4/8 A kérdező kommentje:
mit szedsz?
nov. 30. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor a rokonokra azt hiszik, hogy betörő, vagy hogy átrendezték a lakást mert eddig nem ott volt a tv ahol eddig, közben 10 éve ugyanolyan minden? Nem mer elmenni bevásárolni, mert fél, hogy elrabolják stb? Milyen tünetek vannak?
dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyen tünetem sohasem volt
dec. 1. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszadó vagyok, én seroquelt szedek, most 200 mg-ot, épp lejjebb vittük, mellette Reagilát 6 mg-ot ez a maximum állítólag belőle. Elontrilt meg frontint. Te?
dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A seroquel és a reagila antipszichók, de gondolom ezt tudod. Antidepiből viszont sok van, én elontrilt szedek 150 mg-ot, frontinból csak keveset, 3x 0,25-őt.
dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!