Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az abúzus, ha apa játek...

Az abúzus, ha apa játek csiklandozás közben intim részekhez is nyúl a lányhoz?

Figyelt kérdés

Lány határozott ellenkezése ellenére? Most 43 évesen ugranak be ezek a képek. Rossz erzesek már régóta vannak es undor a sextől is?

Vagy csak kitalált kényszerképzetek lehetnek ezek?


nov. 30. 10:11
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nagyon rossznak érzem magam emiatt a gondolatok miatt. Mi van ha csak sározom apámat?
nov. 30. 10:14
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
sajnos vannak ilyen apák. hagytad neki. és ezt most már nagyon bánod.
nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen abúzus, ha utána ez rossz érzéseket kelt benned, ráadásul határozott akaratod ellenére történt. Sokszor van, hogy még az áldozatnak van bűntudata, mint nálad is. De te nem vagy rossz! Pszichológushoz kéne fordulnod, hogy segítsen feltárni és feldolgozni a dolgokat.
nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%

Ez nagyon határeset. Nem maga a mozdulat, az elfogadhatatlan, hanem hogy jól emlékszel e, vagy mennyire volt egyértelmű, hogy játék e a játék.

Bár, ha benned rossz érzést keltett, akkor biztosan az egészségesen túl történt valami, és az nagyon nem normális.

nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kiabáltam közbe, hogy kérlek hagyd abba. Aztan szidott, hogy nem lehet velem játszani. Ennyi az emlékem. Meg érzéseim vannak, de emlekeim nincsenek.
nov. 30. 10:53
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hány éves voltál, de én pl kb 9eves lehettem, amikor egy felnőtt férfi egy liftben fogdosott. Természetesen fogalmam nem volt arról, hogy mit akar,de éreztem, hogy ez így valahogy nem normális.
nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
12_14kozott lehetettem.
nov. 30. 10:57
 8/28 A kérdező kommentje:

Mindig is gyűlöltem ha vki hozzámér. Mar, ha orvos közelített is remegtem, de ha barki más is ugyanez . Azt hittem ilyen elcseszett vagyok.mas miatt járok pszichológushoz, kibukott egy csomó trauma nala.

Viszont ez mostanában , ez vmi elfeledett dolog volt

nov. 30. 10:59
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
5- ez alapján akkor neked a hipnózis, hipnoterápia lenne a megoldás. Olyan pszichológus kéne neked, aki ehhez ért. Ezzel a módszerrel vissza tudják hozni az emlékeket, és valóban hatékonyan kezelni a jelenre kiható következményeket, pl. szorongás, stressz, depresszió, stb.
nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De közben esz a fene mert ezek elég komoly "gyanúsítások"
nov. 30. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!