Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az abúzus, ha apa játek...

Az abúzus, ha apa játek csiklandozás közben intim részekhez is nyúl a lányhoz?

Figyelt kérdés

Lány határozott ellenkezése ellenére? Most 43 évesen ugranak be ezek a képek. Rossz erzesek már régóta vannak es undor a sextől is?

Vagy csak kitalált kényszerképzetek lehetnek ezek?


nov. 30. 10:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"Apámat viszont életem során többször latom magam előtt meztelen. Ezt se tudom hova tenni. Nincs köré emlek basszus."


Mert olyan emlék volt, amit az agyad igyekezett elfelejteni, vagyis lenyomta a tudatalattidba.

Nincs sok illúzióm, milyen emlék lehetett az...

nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Es most mi a fenét csináljak tényleg!! Már majdnem kezdtem jobban lenni a pszichológus is mondta úgy érzi a mélyponton túl vagyunk. Miert csinálja ezt velem az élet. Mit tegyek? Mi tehet jót nekem? Tényleg nem tudom.
nov. 30. 14:55
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Ezt elnyomtad. De ha már így feljött, lehet jobb végigjárni az utat egy pszichológussal , hogy feldolgozd. Biztos nehéz, de jobb mint a hátralevő életedben végig azon kattogni, hogy emlék vagy nem emlék, vagy minek az emléke.

nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus se számított arra, hogy ennyi megrázkódtatás ért gyerekkorodban. Hidd el, lelki gyógyulásod alapvető követelménye, hogy ezek felszínre jöjjenek és ne ártsanak neked tovább ott mélyen, a tudatalattidban. Csak akkor tudsz velük megbirkózni, ha felszínre kerülnek.

Tehát valóban a gyógyulás felé tartasz, csak még sok küzdelem vár rád ezen az úton.

nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
2-3-4 évesen nem probléma, 12-14 évesen kifejezetten gáz. Ha direkt ér ott hozzá a lányhoz, akkor kőkemény abúzus. Ha meg csak úgy véletlenül, amit amúgy igencsak nehéz elképzelni (egy normális férfi mindig tudatában van annak, hogy hol ér hozzá egy nőhöz vagy egy lányhoz), akkor is durván semmibe veszi ezzel a lány határait, pláne ha ő még szól is emiatt. Tehát én ebben az esetben is, mindenképpen abúzusnak nevezném.
nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs hogy mondjam neki, ennél "könnyedebb" dolgokat is nehéz ott ülni es elmondani. Belőlem kiölték ezt, hogy magamról beszéljek, családról meg pláne, hazugság az egész életem.

Lehet leírom neki es odaadom vagy messengeren ( ugy már beszéltünk). Igy értelmesem ki tudom adni.

nov. 30. 18:39
 27/29 anonim ***** válasza:
39%

Mondd el neki akkor, amikor már nem fáj ennyire. Amikor úgy érzed hogy kezded feldolgozni, vagy már túl vagy az egészen.

Akkor biztos az arcába tolnám az egészet!!

nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ja.
ápr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Mamádnak miért nem mondtad, vagy akár most? Tapintatos akarsz lenni azokkal, akik elkövették, vagy nem védett meg téged egy profillal szemben?
tegnapelőtt 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!