Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szuicid gondolatok esetén...

Szuicid gondolatok esetén beküldik az embert a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom elgondolkodtam azon, hogy a metró elé ugorjak de nem tettem meg, mert nem merem? Mindennapos gondolatok jó lenne valahogy szabadulni tőlük :(

Szerintetek ha ezt elmondom beküldenek? Vagy ha elmondom, hogy nem szeretnék kórházba menni akkor hagynak?



dec. 1. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Igen! Van segítség!
dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha beküldenek akkor nem mondom el. Nem akarom, hogy telerakjanak erős gyógyszerekkel.
dec. 1. 19:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgyse segítenek kivéve abban, hogy elaltatnak ezek a gyógyszerek.
dec. 1. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Ok.,akkor mit szeretnél? Állítsák meg miattad a metró közlekedést, nehogy megtedd?🙄

Nyilván befektetnek, mivel máshogy nem tudnak segíteni. Egy alkalom egy pszichológusnál nem oldja meg a problémát, a következő alkalomig meg még 5x öngyilkos lehetsz. És igen, gyógyszert is adnak, akkor is, ha nem fekszel bent.

dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ: ha a 112őt hívod és ott beszàmolsz.Akkor kijön a mentő, bevisznek,vért vesznek, hogy megàllapítsàk ittas vagy -e vagy drog, gyógyszer hatása alatt vagy.Ha tiszta vagy akkor beszélgethetsz egy pszichiàterrel aki lehet ír fel gyógyszert.
dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj felkeresni egy pszichológust es mond el neki h nem akarod h telenyomjanak gyógyszerekkel.., ezert nem akarsz pszichiattiara menni... En nem ismerlek, de nem akarom, h a metro ele ugorj. Emlekszem 1-2 éve egy fiatal lany megtette, ismeretlenül is annyora lesokkolt, és szomorú lettem. Szörnyű. Arról nem beszélve mekkora sokkot okozz ez a vezetőnek is. Gondolj bele, nem akar elütni embert, majd egyszercsak vki elé ugrik. Egy életre kikészül ő is. Jah es tudok olxat is aki túlélte a metro elé ugrast, de egy életre nyomorék lett. Ugyh ha bármi van inkabb jarj evekig terapiara.
dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én háromszor feküdtem benn pszichiátrián és gyógyszereket is szedtem, személy szerint nekem nem segítettek. Engem farcolás és szuicid hajlamok miatt vittek be, ha önveszélyesnek itélnek akkor bevisznek. A mindennapi gondolatok már nem normálisak, viszont ha szülő vagy te aláírsz egy papirt, hogy saját felelősségre kiveteted magad akkor nem kell benn feküdnöd. Gyógyszert sem minden esetben irnak fel, de leggyakrabban még az anorexiásoknak is legalább ataraxot felírnak (egy szem vagy fél szorongás gátlót estére). Ha többet szeretnél tudni akkor nyugodtan írj privátban.
dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!