Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a megoldás a problémára?...

Mi a megoldás a problémára? Hogy segítsek magamon?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok/voltam és kétségbe vagyok esve. Egyszer már tettem fel kérdést, hogy valakinek kiönthetem-e a lelkem, de nem írtam végül senkinek levelet, ezért még egyszer szeretnék segítséget kérni, hogy közületek valakivel megoszthatnám-e a nagy problémáimat, és tanácsot kérhetnék. Nagyon rosszul vagyok, segítségre van szükségem.

dec. 7. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy? Hívd fel az ifjusagi lelki segely ingyenes telefonszamat
dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itteni privát üzenetben írhatsz.
dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
pszichológus, barát, családtag
dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Írj rám nyugodtan. Hátha tudok segíteni.
dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj és beszéljünk
dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom el senkinek, elmondom hát mindenkinek! Miért nem írod ide ki konkrétan beazonosítható adatok nélkül a problémádat?

Én is szívesen segítenék, ám olyan régen regisztráltam, hogy akkor még más rendszer volt itt és a magánüzenetek nem adták ki a levelezők felhasználónevét, most meg emiatt nem szeretem a magánüzeneteket, hiszen azt szeretem ebben az oldalban a legjobban, hogy anonim, az meg csak itt lehet.


Az igaz, hogy itt kérdést kiírni olyan, mint kiállni a térre és kikiáltani, hogy valaki segítsen, amire jöhet jó és rossz válasz is, kedves és nem kedves is, én viszont tényleg szívesen segítenék, meg is hallgatnálak, ám tán mások is, pláne ha itt írsz nyilvánosan és név nélkül, akkor tán másnak is van hasonló problémája, és ő külön írás nélkül kapna választ az ő problémájára is.


Nem is szabad ilyen kérdést feltenned amúgy, hogy hogy hogy segíts magadon, ez iszonyat általános kérdés, ennél sokkal konkrétabb kérdés kell, pont azért, mert ez ennek az oldalnak a célja, ez így fölösleges kattintásvadászat és egoizmus.


Ezzel együtt szívesen segítek neked itt, ha megírod normálisan a kérdésedet!

jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!