Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van folyamatosan szorong...

Miért van folyamatosan szorongás bennem,és miért érzem ennyire üresnek magam?

Figyelt kérdés
Bárhol vagyok,bármi tortenik valahogy mindig azt érzem hogy valami hiányzik,mintha én lennék teljesen üres ,nagyon rossz érzés.Kiskoromban nagyon el voltam hanyagolva ,ez az oka ?Mindig van valami szorongás is bennem, és mindig azt érzem hogy alig van időm,ezért nem szabad elpocsekolnom azt felesleges dolgokra. Miért érzek így?

2023. jan. 6. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban nagyon el voltam hanyagolva ,ez az oka?


Igen,főleg ez.

2023. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Depresszió?
2023. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki kellene adnod az elfojtott érzelmeket.
2023. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakember segítségét keresd!
2023. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Elhanyagolás alatt mi értesz pontosan?


És lehet hogy én csak egy idegen vagyok neked, nem ismerjük egymást, de annyit hadd mondjak el, hogy nem vagy egyedül ❤️ és sose feledd el hogy amit szorongás közben gondolsz, nem a valóság. Az agyad torzítja a dolgokat ilyenkor. Amikor üresnek érzed magad, akkor nem vagy üres, nem vagy értéktelen, csak azt hiszed hogy az vagy. A negatív gondolataid elhitetik veled, hogy az vagy, de az csak egy gondolat, nem a valóság.

Ha ilyen gondolataid vannak, segít ha felismered, és tudatosítod magadban, hogy az csak egy gondolat, amit az agyad elhitet veled a szorongás miatt. Ha felismered ezeket, akkor elveszel a hatalmukból és jobban átlátod a dolgokat, tudatosabban kezeled.



Az időről csak annyit, hogy jól teszed ha nem pocsékolod, de fontos tisztában lenni azzal, mi az időpocsékolás. Pihenni, szórakozni, kikapcsolódni NEM időpazarlás arra szükséged van.

2023. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)) voltam pszichológusnal ,és elmondta hogy depresszió. Aki ugyanigy érez esetleg annak mindenképpen ajánlom hogy menjen el egy pszichológushoz.
2023. jan. 15. 15:44
 7/8 A kérdező kommentje:
érzelmi elhanyagolas.
2023. jan. 15. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 igen,ez valóban ELFOJTÁS, amit fel kell oldani
2023. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!