Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nézik le azokat akik...

Miért nézik le azokat akik anti depresszánst szednek?

Figyelt kérdés
Megbélyegezve érzem magam. Az emberek legtöbben azt mondják: én biztos nem szednék be ilyen drogokat...
dec. 8. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Én sem szednék be, az 100%. De ettől miért lennél megbélyegezve, mert te szeded? Nem a te saját dolgod? Drognak drog, de most ha segít neked, és nem árt akkor miért baj ez másoknak?
dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%
mert oláh
dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ne hallgass másokra.Nekem is szednem kellett 1 évig,voltak fenntartásaim és félelmeim,hogy mi lesz majd,meg miféle mellékhatásokra számíthatok,de így ennyi év után bátran leírhatom: az a gyógyszer az életemet mentette meg.

Egyébként én nem mondtam el senkinek,mit szedek,csak a férjem tudta,mert képzelem,nekem is miket mondtak volna.

Kitartást és bátorságot kívánok neked!

dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mitől drog az antidepresszáns. A nyugtató az igen. Ne törödj vele, én is jobban vagyok tőle és letojom ki mit gondol.
dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
#4 Nézd, mindegyik gyógyszer drog, mivel szintetikus anyagok találhatóak benne, hogy említsek pár példát.: (fluoxetin, duloxetin, sertralin) stb, ami a központi idegrendszerben vált ki hangulatjavító, vagy szorongásoldó hatást, ami ezek nélkül az anyagok nélkül nem jönne össze. Szóval drognak nagyon is az, de nem ítélek el senkit miatta, meg aki normális az sem.
dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell elmondanod senkinek sem. amúgy ezek nem drogok.

csak a vegetatív idegrendszerre a gerincen át vezetve hat némileg. enyhébben haotnak csak, sőt soszor ellenkezőleg hat, vagyis depisebb lehetsz. megszokja a szervezet is és ezért kell mást szedni stb.


bár én inkább természetesebb dolgokat díjjazom. citromfű tea, macskagyökér tea, sáfrány. a dipressz tabletta tartalmazza ezeket.

jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!