Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy ezt érzem Hogy...

Normális hogy ezt érzem Hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol is kezdjem…első fiú volt az életemben járni nem jártunk de amilyen könnyen jött olyan könnyen is ment, most ez ilyen viszonzatlan szerelem teljesen bele szerettem de nem reagál az érzéseimre,és már annyira fáj hogy fizikai tünetei vannak érzem hogy fáj a szívem és bele szórít hónapok óta sokszor (pl volt 1hónapig nem tudtam aludni normálisan felriadtam álmomból) van hogy sírva kellek van hogy szinte alig kapok levegőt, már aludni is nehezen megy sokáig fent vagyok gondolkodok, sokszor rosszul lettem mintha elájultam volna sokat sírok, én csak szeretni szeretnék valakit sokat gondolkodok azon is mikor lesz valakim akivel kölcsönösek az érzelmek de kezdem feladni..

+Mást nem is tudok elképzelni magam mellé nagyon nehéz semmi nem tud megnyugtatni nem találom a lelkibékém nem köt le semmi nagyon fáj



dec. 8. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos fiatal vagy, ha első fiú

Nehéz, de engedd el.

Éreztem már én is ilyet, Mamám mondta, hogy higyjem el lesz más én meg szegény Mamát (Isten nyugtassa) teljesen hülyének néztem és azt éreztem senki nem ért meg engem, hogy nekem " Ő kell". Teljesen bele voltam zúgva, fülig szerelmes voltam abba a srácba. Persze Mamának igaza lett és nyilván volt utána más. Azóta az a srác le sem szar én én sem őt. Nem is tetszik már, még a fb ismerősei közül is kitörölt a kis köcsö_ pedig elvileg nem vagyunk rosszban, csak biztos nem kíváncsi rám :DDD

Tehát azt tudom neked mondani, amit annó nekem a Mamám, hogy lesz más.

Persze így nehéz elhinni, sírtam én is sokat de hidd el, ha ő nem viszonozza azt amit te érzel, akkor az egész halott ügy.

Nyugodj meg, fog jönni a következő! Annyi pasi van. Amikor jönnie kell, jönni fog.

dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es. Ezt neked ❤️ A gondolkodásmódodra, az eszedre, a lelkedre, az intelligánciádra.
dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne búslakodj, fiatal vagy!

Az élet mindig megy tovább,a java még csak most kezdődik :)❤️

dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!