Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen dolog az hogy az...

Milyen dolog az hogy az előírtnál több antidepresszánst vettem be csak mert egész nap nem írt vissza egy ismerősöm és kiakadtam ezen?

Figyelt kérdés
Amúgy pszichiáter írta fel az antidepresszánst amit szedek
dec. 9. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szedsz?
dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És minden dolognàl így reagálsz, ha valami nem úgy történik ahogy te elképzelted? Ismerős, ne érts félre, én is az az "adj uram de rögtön" típus vagyok, de mondjuk magamban direktben kárt nem tennék ilyen piti kis dolog miatt.
dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Nyugtatonal ertenem, de az antidepresszans nem ugy hat, mint a fajdalomcsillapito, hogy bekapok egyet es hat. Inkabb olyan, mint a fogamzasgatlo, hosszabb tavon van hatasa.

Ennyitol nem lesz bajod, de ne csinald. Amugy en ilyenkor vettem be tobb nyugtatot, ami nagyon rossz reakcio, de az antidepresszans pont ezekre a nagy impulzusokra jo nalam, hogy ne legyen katasztrofa hirtelen valamibol.

Ertheto, de ne csinald.

dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
28%

Sajnos ennek semmi hatása nem lesz. Én miután elkezdtem szedni, kellett egy kb 4 hónap, mire úgy éreztem van is értelme a szedésének.

Ha nagyon rosszul érzed magad is inkább nyugtató lenne hatásos, de azt is csak úgy szabad szedni, ahogy az orvos mondja-még akkor is, ha nem érzed hirtelen jobban magad. Sajnos ezeknek a gyógyszereknek több idő kell. Főleg amíg megtalálod, hogy neked melyik válik be. Ha úgy érzed nem segít, újra el kell menni orvoshoz és mondani, hogy ki szeretnél másikat próbálni, esetleg az adagoláson változtatni.

dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Hármas! Tök igazad van amúgy. Az antidepresszánstól nem fog jobban lenyugodni, ha többet vesz be, inkább ha Frontint, Xanaxot,Rivotrilt vesz be, na az nyugtatja le. Bár én már nem szedek pár éve antidepresszánst, csak Frontint alkalom szerűen, de ha nagyon nem oké a helyzet ,tényleg tud nekem segíteni a 0.5mg-osból 2-3 szem. De mondom, én csak ritkán szedem be, ha nagyon stresszes szitu előtt állok, vagy érzem, hogy az adott napon nagyon szorongok , nem akarom túlzásba vinni. de maximálisan úgy van, ahogy írod!
dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!