Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A betegségem skizofrénia és tegnapi nap bevettem 13 szem fél mg Frontint plusz este 2 mg Helex SR. Komolyabb bajom nincs csak fáradt vagyok. Azért tettem mert rettegek az anyagi helyzetem, munkám miatt, nincs lakásom, albérletben vagyok stb és azért tettem. Az álandó szorongás csillapitására
dec. 9. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetben vagy. Fontos, hogy tudjuk, én nem vagyok orvos, és nem tudok orvosi tanácsot adni. A leírtak alapján úgy tűnik, hogy nagyon nehéz időszakon mész keresztül. Javaslom, hogy keress fel egy egészségügyi szakembert, aki segíthet a helyzetedben. Ha úgy érzed, hogy azonnali segítségre van szükséged, lépj kapcsolatba a helyi krízisközponttal vagy mentőszolgálattal. Ne feledd, nem vagy egyedül, és vannak szakemberek, akik segíteni tudnak.
dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És a főnököd mit szólt rá? (Ő az, aki nyakra főre szedi a Frontint, mert nem mer csak begyógyszerezve beszélni a főnökével)
dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem dolgoztam a héten szabadságon voltam. Ott is inkább visszaálltam négy órára, mivel sok volt rokkantként a 8 óra.
dec. 9. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondom én....
dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy a munka terhelő lehet, különösen, ha egészségügyi problémákkal küzdesz. Fontos, hogy figyelj az egészségedre és ne erőltesd túl magad.
dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De ha ezt így folytatod akkor az nagyon kihat a munkádra , a teljesítményedre és a vége az lesz hogy elküldenek.

De ezzel a sok gyógyszerrel sikerült helyre hozni amit akartál?

dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy valami szörnyű félelem, gondolat volt, de már nem emlékszem. És tegnap az egész délutánom kiesett.
dec. 9. 17:45
 8/11 anonim válasza:
50%
Mit csinálj?? Legközelebb 1 mg-osat írass és abból elég lesz 6-ot beszedni.
dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as! Van belőle 1mg-os is? Nem is tudtam. Köszi a tippet!
dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sőt, a nyújtott Xanax-ból (ugyanaz a hatóanyag ) kettes is. Azt szedem este orvosi előírásra
dec. 9. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!