Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy férfi azt mondja...

Ha egy férfi azt mondja magáról, hogy pszichopata, tényleg pszichopata?

Figyelt kérdés

dec. 10. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb arról kell megbizonyosodni, hogy kellő pszichiátriai ismerettel rendelkezik-e az öndiagnózis felállításához.
dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
nemhinnem. ha tenyleg az lenne nem lehet ilyen hülye hogy elmondja :-D kibelez anelkul hogy szolna
dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra értette, hogy 40 éves koráig mindig 5 barátnője volt párhuzamosan, és egyik se tudott senkiről, most 45 felett van, de gyanús az egész lénye pl. szerinte be kell fektetni egy nőbe pénzt (úgy éreztem magam akkor mellette, mint valami ingatlan) :(
dec. 10. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nárcisztikus
dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Sokszor az ilyenek csak 'wannabe' psychopatak. Az, hogy anyagias + onzo, lehet egy felvett tulajdonsag is. Tud-e szomoru lenni masok fajdalma miatt vagy pl fel/szorong? Mert akkor nem az!
dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt mondom magamról, hogy sárkány vagyok, akkor tényleg sárkány vagyok?
dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Rá kellene kérdezni,a volt szeretői közül hányan haltak meg nem természetes halállal.De egyébként is:ha egy pasi tárgyként kezeli a nőket-mint egy beszélő szexbábu-akkor inkább jó messze elkerülni,és minden kapcsolatot megszakítani vele.
dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
jaj hat nem lehetsz ilyen butus...hadd fektessen beled penzt. vigyen el shoppingolni, fodrasz stb,.. aztan meg mindig itt hagyhatod mint egy hulyet :-D
dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Annyira nem is hülyeség a kérdés, mert egy igazi pszichopata mondhatja azt magáról, hogy pszichopata, és mivel az átlag emberek azt gondolják, hogy egy pszichopata sosem vallaná be, hogy ő pszichopata, ezért kizárt, hogy az legyen, pedig valójában tényleg igazi pszichopata. Ez a fordított pszichológia.


Viszont a pszichopaták többsége nem tudja magáról, hogy az, ergo nem hiszem, hogy alkalmaznák a fordított pszichológiát, arról nem is beszélve, hogy a többségük nem is öl meg senki élete során. A emberek lelkét megölhetik, de tovább nem merészkednek. Csak a nagyon súlyos esetek, de ők meg kevesen vannak, még a pszichopaták között is, a pszichopátia meg amúgy is ritka jelenség, hiába hiszik az emberek, hogy sokan vannak, nem. A nárcisztikusokból lehet sok, és ők hasonlóak a pszichopatákhoz, persze nem ugyanaz.


Kérdező, az, hogy ő párhuzamosan több nővel tartott fent viszonyt, és azok a nők nem tudtak egymásról, az csak egy dolog. Ezt sokan csinálják ahogy észrevettem, és ennyi pszichopata nincs, mint amennyit ezen az oldalon annak állítanak be, plusz a való életben sincs annyi, mint amennyi ilyet látok, hogy valaki a barátnője mellett tart még 2-3 lányt. Ennek a típusnak a megnevezése "seggfej" "suttyó" "egoista" stb.


Nem kell rögtön mindenkit diagnosztizálni, aki egy kicsit is nem normális.

dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!