Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 mg Xanaxnak mi lesz a hatása?

1 mg Xanaxnak mi lesz a hatása?

Figyelt kérdés

Műtét előtt állok, a műtét reggelén 1 mg Xanax-ot fognak nekem adni "bátorítóként", mert borzasztóan félek az egésztől. Azt mondta az altatóorvos, ettől majd nyugodt leszek és laza.


Az eltelt két hónapban, mióta tudom, hogy műteni fognak, csak a 0.25 mg-os Frontint szedtem, azt is csak késő délutánonként, hogy estére kicsit lehiggadjak, tudjak pihenni. A 0.25-ös Frontin is "ellazít" de nem vészesen, és érdekelne, hogy (bár látatlanban tudom, nehéz ezt megmondani), az 1 mg Xanax nem fog "kiütni"? Tudok majd normálisan kommunikálni, kérdezni, végrehajtani, amit kérnek?

Tudja az orvosom, hogy Frontint szedek pár hete.

Köszi mindenkinek a válaszokat!



dec. 10. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Nem nagy különbség lesz ha szedted edddig is
dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%

Azért a négyszeres adagot megfogod érezni

Én altatónak szedek ekkora mennyiseget es 25-milit alkalmanként én is

dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Frontin és xanax ugyanaz, úgyhogy 4-szer erősebb lesz az esti frontin adagodnal. Reggel a nyugtató kevésbé hat, mint este, mert nappal eberebbek vagyunk. Ha még izgulni is fogsz akkor kb. ugyanaz lesz a hatása, mint a 0,25 mg frontinnak, nem fog kiütni és értelmesen fogsz tudni kommunikálni, csak nem leszel ideges.
dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!