Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ezzel a problémával?

Mit tegyek ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Krónikusan szorongok, félek mindentől. A pszichológusok akiknél voltam, nem sikerült javulást elérni, azon kívűl hogy beszélgettünk, utána mindig kezdődött minden előlről. Frontin túladagolással csillapitom a szorongást (mint egy fogfájásra fájdalomcsillapitó) azzal kiütöm magam, utána folytatódik tovább. Pedig van munkám, de nem érzem jól magam. Gyógyszereket szedek, skizofrénia a diagnózisom, a doki a Helex SR emelte este 2 mg.

Már a munkahelyen észreveszik, és félek nehogy mentőt hívjanak, mert tudnak erről a dologról.


dec. 10. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én olanzapint szedek ami skrizofréniára van, helexet 0.5 mgot este. Én is szoktam szorongani. Van munkám. Ha szeretnél privátban beszélgethetünk! Nyugodtan írj, elérhető vagyok a nap bármely pontján!
dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!