Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész életemben nyugtatón...

Egész életemben nyugtatón kell élnem?

Figyelt kérdés
Állandóan szorongok. Főleg társaságban. A párom jelenleg azért akar kidobni mert képtelen vagyok teljesen ellazulni vele. Nem tudok normálisan létezni fesztelenül emberek között. Ha nyugtatót szedek sokkal emberibben érzem magam de nem vagyok oda a gyógyszerekert es nem akarok függő lenni de nincs más megoldás hogy normálisan szorongás nélkül letezzek?
dec. 14. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Terápia és traumáidat, amik okozzák, feldolgozni?
dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek mennyire elérhetőek ha anyagi korlataim vannak?🥺
dec. 14. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell próbálni TB alapon. Aki írja a gyógyszereidet biztosan tud benne segíteni.
dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ennek van egy ingyen módja. Beszéld meg magaddal. Szorongok társaságban? Miért? Bánthat valaki? Nem. Megverhet? Nem. Beszólhat? Igen, de kit érdekel. Gondolom azért nem vagy fesztelen, mert sok témához nem tudsz hozzászólni. Tanulj, képezzed magad, olvasgass, nézz ismeretterjesztő filmeket, olvasgasd a Wikipédiát, legyél egyre okosabb. Ehhez miért kell dilidokihoz szaladgálni és önteni a pénzt bele?
dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert én ilyen logikusan már nem tudom meggyőzni magam
dec. 14. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!