Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Féltékenység jog nélkül mit...

Féltékenység jog nélkül mit kezdjek vele ?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, bár úgy érzem 15 éves szinten vagyok jelenleg.

Van egy nő az életemben, akivel ismerkedtünk de aztán sajnos elb.sztam sok dolgot és nem lett semmi. Hazudtam neki, aztán már nem hisz nekem. Nem nagy dolgokban, csak néha nagyobbnak akartam tűnni és kiderült.


Egy baráti társaságban ismertem meg, van pár közös ismerősünk. Én továbbra is hajtom a malmot, szerelmes vagyok belé. Azonban akármit mondok nem veszi komolyan.


Holnap lesz egy születésnapi buli, amelyre meghívták, ott lesz pár közös barátunk. Én megveszek a feltekenysegtol, én nem vagyok meghívva mert a többi embert én nem ismerem.


Azt mondta, lehet nem megy el, én pedig örültem de nem hiszem, hogy ne menne. Egy két férfi baratomra is feltekeny vagyok, mert többeknek is tetszik ezt tudom.


Szoval ma már hívtam és konkrétan hiszti rohamot vertem le, majd azt mondta, hogy csak hatasvadászat és nem is gondolom komolyan.


Konkrétan bohócot csinálok magamból, hogy ,, könyörgöm " neki hogy ne menjen ő pedig húzza az agyam, hogy lehet még is megyek, aztán megint nem, aztán már nem tudom mit higyjek.


Konkrétan semmi okom arra, hogy megmondjam mit tegyen de tényleg zavar hogy megy ebbe a buliba. Olyan érzésem van, mintha ráakarnám valakire erőltetni magamat aki nem akar velem lenni és nem tudom elfogadni, hogy mással érzi jól magát mikor régen csak velem ment mindenhova.


Már bohócnak érzem magam, lejátszódik a fejemben, hogy ezen röhögnek, hogy nézd ezt a szerencsétlent.. közben semmi jogom megmondani vagy megsértődni ha nem tesz úgy, ahogy én nekem jolesne. Régen oda vissza lemondtuk ezeket. Ha nem akarta hogy menjek nem mentem, Vica Versa..


Hogy lépjek túl?? Mit tegyek ?


dec. 15. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológus.
dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy szerintem elvágtad magad bizalmi téren nála a kisebb/ nagyobb hazudozásokkal.Ennyi elég sajnos ahhoz hogy egy csaj kiábránduljon belőled.Szerintem nem akar már tőled semmit sem, nincs meg a bizalma feléd, csalódott benned.Ezt el kell engedned.Nagyon akaratos vagy ami nem vezet jóra egy kapcsolatban sem.Sokan agresszivak lesznek ha a csaj szakítani akar rájukszállnak , zaklatják őket.Pedig semmiről sem tehetnek. Szerintem már ez is elijeszti ez a folytonos akaratoskodás a részedről, ne menjen ide ne menjen oda megakarod neki szabni hogy mit csináljon, pedig már nem is vagytok egy pár.
dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!