Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden hajnalban 4 kor felébre...

Minden hajnalban 4 kor felébredek, amióta szedem az antidepresszánst. Ez lehet mellékhatás? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Tudom, h mindenkinek azt hozza ki az antidepi, amilyen hajlam van benne. Nalam nem okozott ongyilkosaagi kesztetest.

Viszont minden hajnalban 4.22-kor felkelek. Nagyon pocsek.

2 hete 2 napja szedem.

Stimuloton-Frontin kombot.

Várjak még? Elmúlhat ez a szörnyü mellékhatás?


2018. dec. 23. 04:47
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem gondolod komolyan? Nálad ezt hozta és kész.

Hagyd abba és nem lesz mellék hatás sem.

Persze tudom hogy nehéz mert ez az egyik legerősebb szenvedéky betegség, de akkor is megkell próbálni abba hagyni mert később még rosszabb lesz több és erősebb mellék hatása lesz.

2018. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem baj mert én gyógyszer nélkül is felébredek minden nap 4 órakor. Igaz a munka miatt, de ennek én nem érzem hátrányát. De hiába vársz mert az csak rosszabb lesz.
2018. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ti mar szedtetek antidepresszánet vagy a tenyek-tevhitek oldalt olvassatok?
2018. dec. 23. 09:39
 4/8 A kérdező kommentje:

Engem egyaltalan nem erdekel h ki mikor kel a munka miatt.

Ez itt nem szakszervezeti munkas forum.

A kerdesemre varok ertelmes valaszokat olyan emberektol akiknek hasonlo a problemaja. Koszi.

2018. dec. 23. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Sertadepit szedek, ha jól láttam, elvileg ugyanaz a hatóanyaga mint a Stimulotonnak, és kb ugyanezt tapasztaltam én is. Megébredtem én is 4-5 körül, teljesen kipihenten, érdekes volt, de én simán vissza is tudtam utána aludni, szóval ezzel nem volt bajom. El is múlt, már nincs ilyen, egy éve szedem. Szóval érdemes várni. Mondjuk én Frontint nem szedek mellé.
2018. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején pörgeti az agyat, azért van. El fpog múlni pár héten belül.

Vegyél be egy frontint 4-kor is, ha utána már nagyon éber vagy és még aludnod kéne.

2018. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia nálam is ez van. Paroxetint szedek 20 mg-ot 3 hete. Este jól elalszok de ugy 4 körül mindig felébredek és olyan faradtnak érzem magam mintha semmit nem aludtam volna. Xanaxot szedtem mellé két hetet de azt elhagytam (meg rosszabb volt mikor bevettem). A szrongást kezdte feloldani nekem is ez a mellékhatása maradt. Remélem idővel elmúlik. Még szedtem ezt az antidepresszánst fél évig nagyon jól hatott de igazából az alvason nemsokat segitett.
2018. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szomoruan olvasom, hogy az alvason nem segit.

Pedig nekem az a legrosszabb a betegsegben, az alvaszavarok.

2018. dec. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!