Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló tapasztalata, hogy a szorongás mértéke az csökkent, de ez a baloldali szorítás nem akart elmúlni? Vagy ez a gyógyszer mellékhatása és idővel majd elmúlik?

Figyelt kérdés
A bal mellkasi részemen egész nap szorító feszítő érzés van és a hátamnak ezen a területen is. A szívem egészséges minden vizsgálat megvolt. A stressztől illetve a szorongástól magas a pulzusom vagy a Paroxat gyógyszer miatt azért nem tudom mert ezt még csak most cseréltem le a Zoloftra. A pulzusra kaptam Concor cor-t 1,25 mg-ot. Pajzsmirigy vizsgálat is volt már vérvétel is mellkasröntgen is mellultrahang is fül orr gégészeten is megvolt minden vizsgálat.A problémám ami diagnosztizálva lett pánikbetegség, generalizált szorongás, depresszió de a fővonal a szorongás és ez a szűnni nem akaró mellkasi cucc.
2017. okt. 21. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a diagnózisok voltak. 10 éve tünetmentes vagyok. Lehet az antidepresszáns mellékhatása. Túlpörget az SSRI. Azt nem tudom hogy nálad elmúlik, vagy nem? Nekem abba kellett hagynom, mert sok más tünetek is lettek a Zolofttól.
2017. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Zoloftot kellett abbahagynod vagy az SSRIket alapból és akkor mit szedsz?
2017. okt. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!