Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai kezelés alatt...

Pszichiátriai kezelés alatt álló beteg mit tehet ha nagyon kellene neki az orvosa, de az szabin van, egyébként is ünnepek jönnek és csak időpontra lehet menni és majd február közepére van szabad hely? Na és addig?

Figyelt kérdés

Más orvos nem fogadja (ez nem vitatéma ez így van..), a mostani orvosa is csak időpontra, hely az feb közepére van, az ünnepek alatt egyébként sincs rendelés egyik orvosnál se, szóval dec 22 jan 3 közt kakukk van, senki sincs benn.

Na ilyenkor mi van?


dec. 17. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A háziorvossal beutaltatja magát a kórházba. Mondjuk, ünnepek alatt ott is csak alig működnek. Vagy keres egy magánorvost, ha talál, de az se valószínű. Mi az, hogy nagyon kell neki az orvosa?
dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"A háziorvossal beutaltatja magát a kórházba."


teljesen értelmetlen lenne, mert pszichiátria nincs a kórházakban miként pszichiáter szakorvos se. adnának egy marék xanaxot. az meg van.

dec. 17. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
És mihez kell neki az orvosa? A gyógyszeradagját nyilván felírta.
dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nincs, van rendelés végig, ha a dokim szabin van, megmondták, hogy kereshetem, ha baj van a másikat nyugodtan. És volt is már ilyen, hogy keresnem kellett.
dec. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol van ez a hely? Én dec.29-re kaptam időpontot nálunk dolgoznak két ünnep között
dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már egy napja nem tudjuk, mért kell neki nagyon az orvosa.
dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mentálisan instabil beteg, ilyen esetben a pszichológus/pszichiáter kötelessége valamilyen elérhetőséget hagyni, akár egy kollégájához. Sajnos ez csak magánúton működik inkább, pedig ez nagy baj. Az én pszichológusom mindig biztosít róla, hogy kereshetem e-mailben, ha valamilyen akut probléma merülne fel.
dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!