Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar depressziós...

Bipoláris zavar depressziós fázisa alatt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyre tudatosabb vagyok, terápiára járok, de vizsgaidőszak-új munkahely-költözés-szakítás miatt most megzuhantam. Nem vettem észre a jeleket, hipomán voltam hetekig, most pedig erős depresszió tört rám öngyilkossági gondolatokkal. A pszichológusom már karácsonyi szabadságát tölti. Vannak praktikák, ötletek, hogy hogyan húzzam ki könnyebben? Most nagyon rossz. :(

dec. 20. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Pszichiáter kell jelen helyzetben.
dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Pszihiáter. Hangulatstabilizálo. Ami lamolep meg antideprenszánsz. Bipolárisra muszáj a gyógyszer. Több mint tiz éve benne vagyok.
dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pupusz ***** válasza:
22%
Nekem az ima segít ilyenkor. Ugyanis hitben nem a sajátom az életem, hanem istené, így nincs jogom ártani magamnak. Nem kell egyház, sem pap, csak hit egy felsőbb erőben, Istenben. Rábízni minden problémánkat, hinni és remélni. Az ilyen időszakok mindig elmúlnak és felváltja egy más állapot. Ezt a mélypontot kell kibekkelni. Ajánlom az Amit nem tanítottak a suliban youtube csatornát. Az életről, a hitről, az emberről, a világról szól. Ő is bipoláris, skizofrén és depressziós. Érdemes meghallgatni. Nekem segített.
dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Meditálj
dec. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan durva hangulatzavaraim vannak, hogy csoda hogy megállom magam fél éve a mostani munkahelyemen. Próbálom leplezni, de egyre nehezebb dolgom van, egyszer vagy elsírom magam, vagy agresszívebben szólalok meg, vagy feledékenyebb leszek, aztán borul minden...
ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!