Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hónapja leakartam ugrani...

Egy hónapja leakartam ugrani egy hídról. Ott hezitáltam erősen. beszéltem pár emberrel (nem ott). És vártam hátha elmúlik idővel.De ott tartok most is hogy megtenném. Ez a depresszióm miatt van?

Figyelt kérdés
Vannak alapbetegségeim. Szociális fóbia,generalizált szorongás,bipoláris affektív zavar,agora fóbia,kevert személziség zavar,szorongásos zavar satöbbi. Magas vérnyomás stb. Nem akarok élni minden nap ezt érzem. Régen volt kisérletem is majdnem de sajna nem jött össze. Letettem az alkoholt jártam dilidokihoz szedek dilibogyókat próbáltam helyretenni magam vagy mi de nem nem megy inkább legyen ennek a szrnak vége.
dec. 22. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarom hogy meghalj!! Írj rám nyugodtan, hátha találunk valami megoldást! Amúgy én is járok dilidokihoz plusz nyomatom a nyugtatókat...Nekem is sokszor semmi kedvem élni... Ilyen ez!
dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Keress értelmes és örömet okozó elfoglaltságot, hasznos tevékenységet.
dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi nem érdekel már belefáradtam minden napot végigszenvedni a semmire. Jobban nem leszek egészséges boldog nem leszek pusztulok rohadok megfele. Ezt az életet csinálja aki akarja nekem bőven sok nem akarok itt rohadni már.
dec. 22. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem akarom, hogy meghalj! Senki senm akarja! Van-e családod? Barátaid? Pszichológushoz tudsz e még kárni?? Ez nagyon fontos lenne!
dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves tőled,de én nekem ez rohadt nagy szenvedés és nem nem akarom.Megvárom hogy lemenjen az ünnep baromság azt utána befejezem engem már nem érdekel semmi elegem van az orvosokból,a gyogyszarokbol,a korházakból,minden szarból.inkább menni akarok.család nem nagyon van mondjuk úgy. Baratok szinten nem igazan de nincs nekem senkire szuksegem mert a kornyezetem lehuznam segiteni eddig se meg az orvosok se az hogy szetcsesznek a bogyokkal az nekem mar nem kell.mast azok se tudnak rohadjanak meg. Legalabb ne kamuztak meg hitegettek volna rohadt penzehes mocsadekok . Elegem van az egesz eletbol de rohadtul. Gyulolok itt lenni de rohadtul. Koszi hogy probaltal segiteni. De itt mar nekem semmire sincs szuksegem.
dec. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!