Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegségből meg...

Mentális betegségből meg lehet gyógyulni? (bipoláris zavar)

Figyelt kérdés
Bipoláris affektív zavarral (F3150) vagyok diagnosztizálva. Jelenleg 4 féle gyógyszert szedek. Lehetséges hogy egyszer stabilizálódik az állapotom és gyógyszer nélkül is tünetmentes maradok?

dec. 25. 23:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
20, Jesszusom!!! Úgy írod, mintha minimum valami áttétes rák lenne. :D
dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Bazdmeg. Ez rosszobb mint egy rák,de kívánom azoknak akik nem értik meg ezt. Inkább lennék rákos mint bipoláris !!!!!!!
dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
21%
22, Édesanyám rákban halt meg, szóval nem túlzok, ha azt írom, hogy ne akarj rákos lenni.
dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
A biooláris a legrosszabb. Éveken keresztül szenvedés. Örülnék ha rákos lennék annyit szenvedek. Szóval aki nincs ebbe benne az sose érti meg !!!!!
dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
24, bolond...
dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
37%
Istennek minden lehetseges, kerj segitseget tole. “Mert az embereknek lehetetlen, de az Istennek nem, mert az Istennek minden lehetséges”
dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
ateista vagyok
dec. 31. 21:22
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Van ami sosem változik. Amikor 10 éves voltam akkor pisilnem kellett és nem engedett ki a tanár wcre, de tesin voltunk és le kellett guggolnom és rugóznom, mert így könny3bb volt visszatartani. Amikor felnőtt voltam akkor is pisilnem kellett és nehezen lehetett levenni a nadrágot és le kellett guggolnom és rugóznom, mert így könny3bb volt visszatartani. Egyszer felnőttként bepisiotem és nagyon sokat pisiltem. A pisilés világrekordja 508 másodperc és ezt szerintem megdöntöttem.
jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!