Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ezzel? Menjek...

Mit csináljak ezzel? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szóval kb 3 éve alakult ki nálam ez a "betegség", h nem látom az igazi arcomat. Ha bele nézek a tükörbe egy undorító, torz képet látok és tudom h nem az a valóság, de minden tükörben azt látom. Régen még láttam az arcomat, de mostmar nem. Nagyon szeretnék meggyógyulni, de nem tudom h hogyan kérjek segítséget.

Szerintetek mit csináljak? Hogy mondjam el a szüleimnek? Hogy találok orvost? Meggyógyulok valaha?



dec. 26. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Pszichiáterhez kell menni. Nem kell beutaló csak időpont
dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Vagy pszichológushoz, ehhez nem kell gyógyszer. Te ismered a szüleidet, hogy mennyire nyitottak. Részletezni nem kell, csak annyit, hogy mentálisan rosszul érzed magad, értéktelennek látod magad, ezért szeretnéd, ha keresnének neked egy pszichológust.
dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Állítólag amikor Dzsingisz Kán egy akkoriban ritkaságszámba menő tükörben meglátta magát, depressziós lett. A sok tömeggyilkosság, amire parancsot adott, eltorzította a lelkét, az arcát.
dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Menj el pszichiáter szakorvoshoz, ő tud neked segíteni. Ha nem kell gyógyszer, akkor nem ír fel. De ha kell, akkor segít stabilizálni az idegrendszered.
dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Ez a Dzsingisz Kános kommentem nem volt jó válasz. Megpróbálok jó választ írni. Úgy gondolom kétféle magyarázat van a problémádra. A valószínűbb, hogy démon szórakozik veled, mert belemászhattál valamilyen súlyosabb ezoterikus kapcsolatba a láthatatlan gonosz szellemvilággal. A másik lehetőség, hogy rossz gondolatokra, cselekedetekre adtad a fejed, ez meglátszik az arcon. Valamelyik verzió passzol rád? Meg tudsz gyógyulni, ha igazán akarsz, de először jó lenne behatárolni a baj okát.
dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőnek pszichiáter vagy neurológus, mert azzal,hogy tényleg torz a tükörképed és nem csak magad látod rondának azzal a pszichológus nem tud mit kezdeni
dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Mért, a pszichiáter és neurológus mit tud kezdeni egy ronda emberrel? Kiképzi magát plasztikai sebésznek?
dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Nem vagyok ronda!!! Alapból teljesen átlagos normális arcom van, talán meg szép is. Ez olyan mint a testképzavar. Régen láttam az igazi arcomat, de mostmar csak egy torz képet látok, AMI NEM ÉN VAGYOK!!!!!
dec. 27. 08:32
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Hagyd sokaknak nem megy a szövegértés. Ehhez pszichiáter vagy neurológus kell,mert ez lehet szervi gond is
dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Ez értelmezhetetlen. Nem a te arcod a saját tükörképed?
dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!