Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a kutatások hol vannak?

Ezek a kutatások hol vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pszichiáterhez akarok menni, és akit találtam, ahhoz az van a neve mellé írva, hogy "adjunktus", (és pszichoterapeuta). Úgy tudom ez azt jelenti, hogy tanít is valahol. De mivel magánorvos nem tudom erre hol és mikor van ideje, de végülis nem tudom milyen gyakran rendel, majd most fogok csak menni először. Ha felvilágosítanátok a fogalmakról azt is megköszönöm.:D


De a fő kérdésem az lenne, hogy mivel adjunktus, akkor elvileg Phd-ja is van, de nem tudom a neten megkeresni a publikációját? Nagyon kíváncsi lennék, mit kutat/ kutatott, de akárhova írom a nevét, abszolút semmit sem találni róla (az elérhetőségen kívül, de semmi tudományosat). Nincs valami portál ezeknek a kutatásoknak, vagy ilyesmi?


Köszi előre is!



dec. 27. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában elérhetőek szoktak lenni a publikációk, pl. a Tudóstér oldalon. Magánorvosként is taníthat/kutathat, de az is lehet, hogy már nem tanít/kutat.
jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!