Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kardiológiai baj lehet igy is?

Kardiológiai baj lehet igy is?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok, pánikbetegséggel, hipochondriaval kuzdok


2 hónapja jarkalok ujra sürgősségire.

2honap alatt keszult kb 10 EKG, 1 sziv UH, 4 mellkas rtg, 5-6 troponin labor ( ez mutatja ki hogy volt szivizom károsodás)


Természetesen minden negativ.

Legutóbb karacsonykor mentem be a sürgősségire ugyanezekkel a panaszokkal, ani bisszanto hogy kisugárzik a bal karba, sőt van hogy csak maga a karom fáj.


Rettegek hogy infakrtus, vagy koszorúér görcs, vagy valami ér utol....


Mit lehet ezzel kezdeni?

Létezik hogy ennyi negativ lelet,orvos utan megiscsak szívbetegségem van?


Egyébként félévente lat kardiológus is.


Van valaki aki hasonló ( infartushoz hasonlo) panaszokkal küzd?


Köszönöm


dec. 28. 14:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívkateterezést nem csinálnak kérésre:) hanem csak nyomós indokkal. Nyugodjon meg és inkább keressen valami hobbit, relaxációs technikákat. A pánikbetegség esetlegesen pánikroham borzalmasan sok betegség tüneteit tudja utánozni. Higyje el ha jelen pillanatban bármi baj lenne a szívével azt látnák. Az EKG-n a régi szív infarktus, ion zavar stb minden látszik. Én is tudok EKG-t elemezni. Ne kérjen több mellkas röntgent. A pszichológus biztos vagyok benne hogy tud majd segíteni, esetleg felírnak Frontint vagy valami hasonlót a tüneteire. Inkább élvezze az életet ilyen fiatalon. Boldog Új évet!


Üdv, egy orvos

jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!