Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Végbélkúpra rá lehet szokni?...

Végbélkúpra rá lehet szokni? Nem leszek tőle homokos ?

Figyelt kérdés
Homokosok szoktak mindent a fenekükbe dugni, félek, hogy ettől a végbélkúptól én is az leszek.
dec. 30. 06:11
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Anyam ...
dec. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Már az ánuszba kúpozás puszta gondolatától is full homokos lettél.

😱

Menj el szépen gyónni az óévbúcsúztató mise előtt és a hálaadó mise után haladéktalanul iratkozz be egy homokosokat kikezelni hivatott hittantáborba!

dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%

Minimális esély van rá, hogy rájössz hogy tetszik neked az anális kényeztetés. Rossz hírem van, erre akkor jöhetsz csak rá, ha alapból homokos vagy.


Homokos senki se lesz. Már úgy születik.

dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Am nem attól leszel homokos, ha bejön hogy a seggeddel játszanak hanem ha a férfiakhoz vonzódsz szexuálisan. Vannak melegek akiknek nem jön be az anál, és vannak heterok akiknek orál részeként a nője nyalja a seggüket mert élvezik xd
dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért tették át a topikomat a "mentális egészség" részbe ? Nem vagyok dilis, ez szerintem egy normális kérdés volt.
dec. 30. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező - a homofóbia az mentális betegség. Téged félelemmel tölt el az esetleges saját homoszexualitásod!

😆

dec. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buzeráns.
dec. 31. 02:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!