Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is még üresebbnek, magányo...

Más is még üresebbnek, magányosabbnak, celtalanabbnak érzi magát ma este, vagy csak én vagyok ilyen nyomorult?

Figyelt kérdés

Amúgy sem voltam a legjobb passzban az utóbbi hónapokban, évben.. , de ez az este rátesz.. Húsz éves létemre egyedül otthon az anyámékkal.. A képembe tolja ez az esemény, hogy mennyire egy élettelen, szeretetlen egy senki vagyok, akinek egyetlen rendes barátja sincsen, akivel a szilvesztert tölthetné.. Mindenkinek van fontosabb ember az életében, mint én, senkinek sem én vagyok az első.. Anyám, apám persze itt van, mert egy hazban élünk és ők is magányosak, élettelenek azért nem mentek el sehová.

Szerintem én vagyok az egyik leggyászabb ember a világon.. Gyakran eszembe jut, mi értelme van így élni.. Még van bennem remény, hátha majd jobb lesz, hátha lesz majd egyszer egy közegem, ez a remény tart vissza csak attól, hogy megoljwm magam..



dec. 31. 18:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Sokan vannak rajtad kívül, voltak is rajtad kívül, már 20 éve is. Nekem is voltak kudarcaim, én is éreztem magam nyomorultul ennyi idősen, nem kell a paláver, majd megtanulod hogy nem csak te létezel ezen a világon (ezzel a problémával)!
dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én is ilyen voltam fiatal koromban.

És mondjak valamit? Itthon vagyok a férjemmel és a lányommal, de ugyanezt érzem.


Az ember alaptermészete ugyanis nem változik.


Alapból 2o22 októberétől kb súlyos depressziós vagyok. Most jelenleg megint nagyon lent vagyok. Nagyon nehéz így.

Életem legrosszabb éve volt a 2023-as. Jó lesz befejezni az este. De tudom, hogy a 2024-es se lesz jobb.

Sajnos ezen csak mi változtathatunk. Vagy még mi sem.


De hinni kell mindig,hogy jobb lesz. Mert másképp nem megy. Pont úgy,ahogy leírtad.


Legyenek dolgok,amiket vársz. Mindegy,mi az.

Nekem egy 2024 őszi koncert most,amit nagyon várok. Amikor nagyon rossz kedvem van,erre szoktam gondolni. Hogy ott milyen jó lesz.


Nem mindenki társasági ember. Én sosem voltam az. Mindig periférián voltam,mert ott éreztem biztonságban magam.


De legyenek hobbijaid,amiket egyedül csinálhatsz,és feltölt.


Ne vágyakozz a többiek közé,ha nem teszel semmit érte,hogy ott légy.


Döntsd el,hogy ott akarsz lenni,vagy elfogadod,hogy magányos lélek vagy!


Nekem pl vadászkutyáim voltak tizen-huszonévesen. Velük jártam a mezőt. És boldog voltam. A frásznak kellett a többi ember...Meg bicikliztem rengeteget. Ehhez se kell társ 😀.


Pl facebook-om sincs. És nem is lesz. Énrám ne írjon senki. Kicsit (nagyon) antiszoc vagyok.


De mégis diplomás,családos nő.

Csak egyszerűen ilyen a természetem.


Nem te vagy a legmagányosabb. Hidd el!

Csak döntsd el,mit akarsz.

dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

Az elmúlt 10 évben nem volt szilveszterem. 13 éve élek Ausztriában, mindig is dolgoztam szilveszterkor, az utóbbi 3 évben nem, de a szilvesztereim itthon, a 4 fal között zajlottak. Tavaly ilyenkor éjjel pánikrohamom is volt.


Ez valójában az egész évemre igaz.


4 nappal ezelőtt elmentem tesómhoz ilyen kisebb összejövetelre, nem ismertem senkit és kedvem sem volt menni. Konkrétan felszedett magának egy 20 éves csaj.


Ma együtt töltjük a szilvesztert, inkább lemondta a barátnőit.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem vagy sem lúzer, sem vesztes, szimplán így jött ki most a lépés, az életed. Az egész életedet nem ez az este fogja meghatározni. Lehet jövőre is így fog telni, de az is lehet hogy nem.


Remény ne legyen benned, hogy jobb lesz, hanem TUDD hogy jobb lesz. Mert az lesz!


Boldog új évet neked!

dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Kattogok ongyilkos gondolatokkal.
dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Én még 27 évesen is itt tartok. Egész életemben kb. 2-3x voltam valahol szilveszterkor, mindig itthon ültem és szomorkodtam. Nagyon igaz amit írtál, ilyenkor jön elő, hogy ki az aki gondol rád és ki nem. Egy random hétköznap este vagy pénteken évközben még én is rá tudok venni néha 1-2 embert, hogy menjünk el valahova, de ilyenkor mindenki a top baráti körével van, én, mint megtűrt szürke kisegér ilyenkor a kutyának sem kellek. Nehéz ilyenkor nem öngyilkos gondolatokat kergetni.

Én már nem számítok semmi jóra ezen a téren, kb. az egész életem egy kudarc és ez most bizonyosodik be igazán.

dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

5!

2es vagyok.

Én 28 évesen találtam meg a párom. Addig nem volt senkim,csak a kutyáim. Volt 1-2 pasi,de nem komolyak.

Soha nem szabad feladni a reményt!

Ja,és iwiw-en jöttünk össze 🤣🤣!

dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Én már rég feladtam
dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
én is
dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Egész kamasz meg fiatal felnőtt korom erről szólt mert mindig egyedül voltam ezen a napon is

Most már régóta leszarom

jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Hasonló. Két ünnep között még valahogy oké, de így hogy itt az új év, és tudom hogy valószínű ugyanolyan rosszul fog telni mint az eddigiek valahogy a 0 motiváció is teljesen átmegy negatív szintre.
jan. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!