Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is még üresebbnek, magányo...

Más is még üresebbnek, magányosabbnak, celtalanabbnak érzi magát ma este, vagy csak én vagyok ilyen nyomorult?

Figyelt kérdés

Amúgy sem voltam a legjobb passzban az utóbbi hónapokban, évben.. , de ez az este rátesz.. Húsz éves létemre egyedül otthon az anyámékkal.. A képembe tolja ez az esemény, hogy mennyire egy élettelen, szeretetlen egy senki vagyok, akinek egyetlen rendes barátja sincsen, akivel a szilvesztert tölthetné.. Mindenkinek van fontosabb ember az életében, mint én, senkinek sem én vagyok az első.. Anyám, apám persze itt van, mert egy hazban élünk és ők is magányosak, élettelenek azért nem mentek el sehová.

Szerintem én vagyok az egyik leggyászabb ember a világon.. Gyakran eszembe jut, mi értelme van így élni.. Még van bennem remény, hátha majd jobb lesz, hátha lesz majd egyszer egy közegem, ez a remény tart vissza csak attól, hogy megoljwm magam..



dec. 31. 18:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Szia 26-os. Tudod mi a "szent"? Az, ami, aki az ISTENé. A "szent" azt is jelenti, hogy igaz, igazságos, tiszta, valódi, adó-ha kell ingyen is, jóindulatú, jóságos, szíves, türelmes, reménykedő, képmutatás nélkül szerető, hűséges, szelíd, alázatos, boldog, szereti ISTENt és embertársait, vele van az ISTEN, és a ISTEN országának polgára itt és mindörökké. A "szentségtelen" mindezek ellenkezője. Nem írom ide, könnyű elképzelni. Akkor a kötözködők szerint a beteg lelkű embereknek milyen kommentre van szüksége? A szentre, vagy a szentségtelenre?
jan. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!