Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is még üresebbnek, magányo...

Más is még üresebbnek, magányosabbnak, celtalanabbnak érzi magát ma este, vagy csak én vagyok ilyen nyomorult?

Figyelt kérdés

Amúgy sem voltam a legjobb passzban az utóbbi hónapokban, évben.. , de ez az este rátesz.. Húsz éves létemre egyedül otthon az anyámékkal.. A képembe tolja ez az esemény, hogy mennyire egy élettelen, szeretetlen egy senki vagyok, akinek egyetlen rendes barátja sincsen, akivel a szilvesztert tölthetné.. Mindenkinek van fontosabb ember az életében, mint én, senkinek sem én vagyok az első.. Anyám, apám persze itt van, mert egy hazban élünk és ők is magányosak, élettelenek azért nem mentek el sehová.

Szerintem én vagyok az egyik leggyászabb ember a világon.. Gyakran eszembe jut, mi értelme van így élni.. Még van bennem remény, hátha majd jobb lesz, hátha lesz majd egyszer egy közegem, ez a remény tart vissza csak attól, hogy megoljwm magam..



dec. 31. 18:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok. Pont így néz ki az a csapat, akinek nem kell a JÓ ISTEN!
jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
46%
Jajj, idén is spammeled az egészség részleget a térítéseddel? Ugye nem?
jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Szia 12-es. Már többször megfogadtam hogy nem írok többé egy betűt sem. Aztán később beleolvasva a sok lelki nyomorúságba, mégsem tudtam leállni a kommentjeimmel. De hiába, győz a lelki vakság, marad minden, ahogy volt. És mi is az EU-ban utolsónak.
jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem sikerült megérteni, hogy erre van a vallási részleg, ott nem zavar ez senkit.
jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%

13!


Istenhez annyit fohászkodtam,hogy a legsötétebb órámban végül megmondtam neki, hogy tegyen velem, amit csak akar,nem érdekel többé.

Aki ilyen mélyen van,annak reményteljes ima nem igazán jön a szájára,tudod?

El tudod ezt képzelni?

Mikor kimegyek oda,ahol majd megteszem, ha lesz elég erőm és bátorságom,és azért imádkozok,hogy csak tegyen már velem valamit,mert ezt nem bírom már tovább?

Gondolom, nem voltál még ilyen állapotban, csak az észt osztod. Valószínűleg.


Ja,és privátot nem kérek. Nem,nem tudsz segíteni. Senki sem tud.


Egyedül Istenben bízom. Az emberekben már nem.

jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
49%
Szia. Én nem is.
jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Szia 12-es. A hívő ember nem azért ISTEN gyermeke, hogy a "vallási részleg"-ben elfilozofálgasson. Hatalmas ISTEN-i ajándék részese, amivel (AKIvel) lehet-"ne" segíteni az élet hajótöröttjeinek, ha lenne fogadókészség. De ez a minimumok minimuma. Nyújtom másoknak, ahogy nekem is nyújtották. Elfogadtam, és így kiemelt az ÚR abból a szörnyűségből, amivel tele van a "gyakori". Ti többiek, nyújtom nektek a lelki orvosságot, ami (AKI) segít, segít, segít. Nyújtod a kezedet?
jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem, te offolsz, és nem vagy képes felfogni, hogy nem kéne, aztán csodálkozol hogy kapod az oltást mindenhol, de tényleg addig tolod, míg elegen jelentenek, aztán kitiltanak.
jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Szia 18-as. Azok érvek, hogy "offolsz, nem kéne, tényleg addig tolod"? A jelenkor és a régebbi korok ezirányú tényei, történései futószalagon szállítják a különböző lelki betegségből gyógyulásokat ISTEN és földi gyermekei közreműködése által. Pl. Református Egyház Ráckeresztúri Drogterápiás Otthon, Dömösi Református Iszákosmentő Misszió, stb. Az előbbi sokmilliós EU-s támogatást, az utóbbi milliós nagyságrendű állami támogatást kapott hatékony lelki gyógyító munkájukhoz. Sok hívő lelkipásztor, és laikus hívő is hasznos lelki segítő, szabadító munkát végez. Én, mint keresztyén hívő ember itt a "gyakorin" próbálom enyhíteni a hatalmas lelki nyomorúságot. Akár tetszik neked és másoknak akár nem. Úgyhogy maradok amíg lehetőségem van rá.
jan. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Jó akkor én meg ezentúl jelentem simán csak mikor az egészség részlegre jön a vallási spam, ennyit erről, tényleg ha valaki ennyire értetlen, akkor azzal nem lehet mit csinálni, aztán meg csodálkoznak hogy a mai világban miért nem csípik a vallási megszállottakat, ha egy ilyen egyszerű dolgot nem lehet megérteni, hogy az egészség részlegen orvosi szempontú segítségnyújtásról van szó. Szóval minden jót, én többet nem szólok csak jelentem, mint nem odavaló hsz.
jan. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!